Ochotnicy?

SWTOR, gra MMORPG w uniwersum Star Wars. autorstwa studio BioWare.
Awatar użytkownika
Tescka
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: DayZ SA/mod, Mafia2, L4D2, Portal2, SWTOR

Re: Ochotnicy?

Post autor: Tescka » 26 mar 2014, o 23:07

To zależy. Ja raczej się ślimaczę, mam jedną Jedi na 32 lvl którą gram sama i Shita na 40 którą gram z chłopakiem. Póki co więcej postaci nie przewiduję. Najszybciej jakoś pod koniec maja można było by coś ogarnąć ;) Jeżeli wtedy będzie ktoś chętny to ja bardzo chętnie ^^

Awatar użytkownika
zia
Stalker
Stalker
Gry: DayZ SA, STO, Planetside2

Post autor: zia » 26 mar 2014, o 23:14

Gralem w tora od bety i niecale dwa miesiace po premierze konto sprzedalem jako produkt niesatysfakcjonujacy :)
Walka w kosmosie to nadal kpina z graczy czy cos zmienili? Stary swg kasowal te gre w kazdej dziedzinie.
http://ziafigs.blogspot.com Mały blog z moim malowaniem :)

Ingress - Resistance

Zywy
Stalker
Stalker
Gry: League of Legends, DayZ Mod, DayZ Standalone

Post autor: Zywy » 27 mar 2014, o 12:45

W dziedzinie fabuły, systemu pvp, animacji, wyglądu setów nie dawał rady jeśli chodzi o porównanie SW:TOR'a do SWG :P. Takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Tescka
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: DayZ SA/mod, Mafia2, L4D2, Portal2, SWTOR

Post autor: Tescka » 27 mar 2014, o 18:37

A mnie tam się podoba. Pvp się nie zajmuję, fabuła i na shicie i jedi bardzo mi się podoba, aczkolwiek denerwuje mnie, że na planetach wspólnych powtarza się trochę niefabularka. Ubrania w tor'ze uwielbiam, lubię zmieniać i modyfikować, ulepszenia jednak zbyt dużo kosztują. Strasznie stawiają na bycie preferentem albo subskrybentem, ale i na zwykłym koncie da się grać ;)

Odpowiedz