Project Zomboid

Połączenie survival horroru z elementami strategicznymi, budownicznymi i rpg.
Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Re: Project Zomboid

Post autor: Oszust » 20 sty 2014, o 22:46

Filmik z giercowania twórców w trybie multiplayer: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GXVFMQ9PiQ
Fajne? :)

Awatar użytkownika
zia
Stalker
Stalker
Gry: DayZ SA, STO, Planetside2

Post autor: zia » 11 maja 2014, o 06:12

Ktos w to jeszcze grywa ? Ja zaczalem niedawno :)
http://ziafigs.blogspot.com Mały blog z moim malowaniem :)

Ingress - Resistance

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 11 maja 2014, o 13:07

Coś mi się przypomniało a pro po owej gry :P
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 8 mar 2015, o 17:25

No, jestem szczęśliwym posiadaczem i to bez łaski Tarana obiecywacza. :) Żyję już 18 dni, kończę fortyfikować chałupę na obrzeżach miasta w spokojnej dzielnicy. Nie mam pojęcia czy nie jestem zarażony,ale nie zdradzam objawów choroby. Czasem mój ludek złapie doła jak zje coś zepsutego.Zombi w grupach ponad 3-4 osobniki są kłopotliwe, na najgorszych obszarach mapy praktycznie ciagle zapierdalam sprintem bo jak mnie jeden wykuka to już idzie cała reszta. Zaczyna sie robić problem zjedzeniem, prądu już nie ma, wszystko w lodówkach już zgniło, a żarcia nie psujacego się jest mało. Lada moment odetną wodę w kranach i nie wiem co wtedy ze mną będzie. Ogródek który dopiero będę zakładał tak jak i ja potrzebuje wody. Problemem jest też dostępność do elementów craftingu. Głupią siekierę bez której nie zdobedę drewna cholerne ciezko znaleźć a jak już znajdę to naprawa też nie jest zbyt skuteczna, każda następna jest już mniej efektywna. Nie znalazłem możliwości kopania studni, nie orientujecie się czy jest takowa? Narazie pokładam nadzieję w beczkach na deszczówkę, ale brakuje mi już worków na śmieci, to jeden ze składników takiej beczki. Nie wiecie na ile wystarczy taka jedna beczka? Postawiłem sobie dwie i czekam na deszcz. ^^

PS Tryb sandbox daje możliwosc konfiguracji świata. Można sobie zrobić świat mlekiem i miodem płynącym ze slodko nieporadnymi zombie... ^^ Albo wręcz przeciwnie, z trudem zdobywać byle kromkę chleba i uważać na mordercze, szybkie i kumate zombie.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 10 mar 2015, o 22:18

Dawno nie grałem, nie czułem pociągu, ale mówisz że warto?
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 11 mar 2015, o 01:26

No ja się naprawdę dobrze bawię. Nie wiem co było kiedy Ty grałeś. Tryb przetrwanie jest dość upierdliwy w swoim poziomie trudności, ale w trybie sandbox można rozsądniej skonfigurować świat, żeby nie szukać tydzień każdej dupereli. Do tego jest tryb multiplayer. :P Wiem, że gra jest we wczesnym dostępie już od 2011, a cholera wie od kiedy zaczęły się prace, ale na dzień dzisiejszy to naprawdę dopracowany i mocny produkt... no chyba, że sa jakieś fundamentalne problemy z craftngiem później, ale nie podejrzewam. Ten wczesny dostęp mogę polecić. Z reszta oceny są wysokie.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 11 mar 2015, o 17:50

Ja grałem jeszcze za zielonych ludków xD

Odpowiedz