Starbound

Platformowa gra przygodowa łącząca elementy RPG, strategii i eksploracji obcych światów. Debiut niezależnego studia Chucklefish.
Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Re: Starbound

Post autor: Zack » 10 lut 2014, o 15:19

Stworki tylko w pokeballu, ale to powinno działać tak, że jak złapanego stworka rzucisz kolejny raz pokeballem to Ci nie znika, tylko wraca do klatki :P

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 10 lut 2014, o 15:35

Nie rozumiem? O czo chodzi? Przed chwilą i tak mi zmarł [*], ale kłopoty są np. z jego zabieraniem na statek itp. Za każdym razem jak go wypuszczam muszę mieć zapasowy pokeball, żeby móc go potem złapać.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 10 lut 2014, o 16:32

Jak stworek ginie to powinien automatycznie pojawic sie w postaci pokeballa do zebrania
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 14 lut 2014, o 17:28

Rozbawiła mnie troche recenzja jednego z użytkowników Steama. Dość dosadna i myślę, że trafna na chwilę obecną gdy mamy pierwsza fazę bety, oto ona:

mari_trynek1962 - 48.0 godz. łącznie
Jak grałeś w terrarie dla napierdalania sie a nie autyzmu i eksploracji, nie kupuj. Ta gra to czysty autyzm i eksploracja. Bossy to na ten moment żart, przeciwnicy nudzą się po godzinie, wybory między brońmi sprowadzają się do patrzenia na dps. Theorycrafting nie istnieje.
Zamieszczono: 20 Grudzień 2013

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 17 cze 2014, o 19:48

Ci od gierki udostępnili betę bety, we właściwościach gry można ustawić "nightly", aktualizacje częstsze z większą ilością bugów.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 17 cze 2014, o 20:22

Wkurwia mnie ze moderzy wiecej robia z ta ga niz devy. Terraria na ten moment zjada Starbound na podwieczorek. Wiem bo mam porównanie, ostatnio terrarie męcze.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 17 cze 2014, o 20:46

Chyba chu z tego będzie
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 29 gru 2014, o 11:55

I pękł.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 29 gru 2014, o 15:41

Obczaiłem na sieci co to ciekawego dodali. Questy i jakieś gui na statku + te jego rozbudowę. Pomijając te dwa bajery to w sumie nic więcej nie ma. Kpiny.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 30 gru 2014, o 00:04

A już nadzieję miałem :P
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Odpowiedz