DayZ Standalone News

Forum poświęcone DayZ Standalone oraz DayZ Mod.

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Re: DayZ Standalone News

Post autor: Zack » 24 lut 2014, o 23:11

Wiele ludzi przeżywa straszną traumę, ponieważ Rocket zapowiedział, że odchodzi za około rok z zespołu deweloperskiego DayZ Standalone... A ja właściwie tylko czekałem na tę informację i cieszę się, że w końcu nadeszła. Rocket nigdy nie widział mi się jako dobry programista ani przywódca - a jedynie osoba o mieszance świetnych pomysłów, energii do pracy, entuzjazmu i odrobiny smykałki do PR. Słowem swietnie spisał się przy rozkręcaniu projektu i nabijaniu hype, ale w odpowiedmlnim momencie odchodzi ze sceny i zostawia developing Bohemia Interactive. Lubię BI i mam nadzieję, że odpowiednio wykorzystają fundusze nabite przez Rocketa.

Btw. Rocket ma zamiar otworzyć własne dev studio... Ale nie mam tutaj jakoś specjalnie zaufania ;)

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 5 mar 2014, o 09:54

Fajny łuk ?

Obrazek

Dzisiaj (05.03) opodobny jakiś patch ma się pojawić.

Plus kilka wypowiedzi Rocketa sprzed 4 dni

Gotowanie/pieczenie ogólnie Cook System ;)
This week we started on a cooking system. Heavily inspired by the outstanding cooking system in Project Zomboid, this will be part of a wider push in March to focus on Survival aspects of the game in general. You will turn your cooking device on (fireplace/stove) and then place the items in it.
The items will slowly heat up, and when at the required heat for the required period of time, they will become “cooked” and/or turn into something else (such as soup). Items can become overcooked, and items can also become cold via some process (this will be looked at later).
We’re very excited by the possibilities for this system.
Obrazek

Rozrasta się ekipa pracująca nad DayZ SA
We are inducting a large number of new people to the team, effectively doubling the whole project. Here are a few screenshots, and a short rundown on some of the key activity for the week.

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 5 mar 2014, o 21:04

Zmiany, zmiany, zmiany – oficjalnie wdrożenie patcha 0.37 do wersji stabilnej zostało przesunięte na nadchodzący piątek, godzinę 17:00 GMT co oznacza, że w naszej strefie czasowej rollout patcha odbędzie się o godzinie 18:00.
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 23 kwie 2014, o 07:31

Obrazek

Będzie można podglądać zombie :lol:

Awatar użytkownika
Mafiu
Nomada
Nomada
Gry: WoW, BF4, EU4

Post autor: Mafiu » 15 maja 2014, o 12:43

Za serwisem gram.pl:
"Niepokojąca informacja dla wszystkich grających w samodzielną wersję DayZ - tą samą, która choć nie osiągnęła jeszcze statusu bety już sprzedała się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Na forum Unknown Cheats pojawił się wpis od jednego z użytkowników podpisującego się nickiem DevDomo, który twierdzi, że włamał się na serwery Bohemia Interactive i "pożyczył" stamtąd kod źródłowy DayZ. Całość opatrzona została screenami prezentującymi pliki gry na jego dysku i choć wątek szybko zniknął - co ważniejsze udało się skopiować i zebrać na Reddit.

Co więcej, Bohemia Interactive przyznaje, że wykryto włamanie na ich serwery, którego skali oraz skutków jeszcze nie określono - wiadomo jednak, że celem ataku nie były prywatne dane użytkowników i te są na pewno bezpieczne. I choć producenci gry nie potwierdzili jeszcze, że kod źródłowy gry faktycznie wyciekł - wiele wskazuje na to, że faktycznie tak się stało, ponieważ w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze programy omijające zabezpieczenia gry i umożliwiające oszukiwanie. Wygląda na to, że to dopiero początek, a sieć zostanie niedługo zalana przez znacznie większą ilość podobnych modyfikacji. O tym, czy deweloperzy sobie z tym poradzą i jaki będzie miało to wpływ na jakość rozgrywki w DayZ przekonamy się w najbliższej przyszłości."

Wątek na reddit

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 15 maja 2014, o 12:46

O ja pier.....tentego. Dla hackerów powinna być kara śmierci przez darcie skóry pasami, posolenie ran i zostawienie na dzień. Potem spętanie i tygodniowe przytapianie do granicy śmierci. Powtarzać to przez pół roku na antenie TV i na koniec dać wygłodniałym dzikom na pożarcie.

Ulver
Stalker
Stalker
Gry: Tera, Counter Strike GO, WarZ,

Post autor: Ulver » 21 maja 2014, o 15:02

Zhar nie zawsze to jest zle jak dla mnie jest to na +/- z jednej strony pojawia sie cheaty a z drugiej strony community zrobi 5 razy lepsza gre od tego co narazie zrobili w krotszym czasie i w lepszym wykonaniu.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 21 maja 2014, o 15:38

Ulver pisze:Zhar nie zawsze to jest zle jak dla mnie jest to na +/- z jednej strony pojawia sie cheaty a z drugiej strony community zrobi 5 razy lepsza gre od tego co narazie zrobili w krotszym czasie i w lepszym wykonaniu.
Dokładnie, cheaty będą na publicznych serwerach, a na prywatnych społeczność porobi własne anty-cheaty ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 21 maja 2014, o 18:21

We mnie to i tak zabija chęć zabawy. Kupiłem i czekam na wyjście pełnej wersji i okazało się, że kupiłem na darmo :( Chyba że prywatne dadzą za darmo.
Ale generalnie przychylam się do zdania Zhara, ktoś się narobił bez sensu, bo hakiery się wbiły i pokradły. Nie wiem, ja mam odczucie, że odbierają zabawę, nie widzę w tym plusów...

Odpowiedz