WarZ Newsy - Ogólna dyskusja

Postapokaliptyczna gra MMO - WarZ, znana również jako Infestation: Survivor Stories.
Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

WarZ Newsy - Ogólna dyskusja

Post autor: divibyzero » 3 lis 2012, o 14:58

Wszystkie komentarze mile widziane.

Od siebie tylko dodam, że mam wrażenie jakby nad grą pracował zespół max 5 ludzi ;) Nie ma ciągle ogromnej ilości rzeczy (chociażby tak podstawowej rzeczy jak panel użytkownika, gdzie moglibyśmy przejrzeć nasze konto, zmienić hasło itd.), a Patche wychodzą co 2-3 dni i nie wnoszą wiele nowego... Poza faktem, że gra jest świetna i sprawia dużo frajdy, do developerzy trochę dają dupy.
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Re: WarZ Newsy - Ogólna dyskusja

Post autor: Michalinski » 3 lis 2012, o 15:09

Odnoszę wrażenie, że gra od startu niewiele się zmieniła. ;)

Awatar użytkownika
Faith Keeper
Nomada
Nomada
Gry: BD 2 / Diablo 3

Post autor: Faith Keeper » 3 lis 2012, o 15:28

Ostatnio czytałem wypowiedz jednego z Developerów, że w istocie nadal gra jest w fazie alfa. Prawdopodobnie 30 października wejdzie Beta.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 3 lis 2012, o 16:00

Chyba listopada. ;)

Awatar użytkownika
Faith Keeper
Nomada
Nomada

Post autor: Faith Keeper » 3 lis 2012, o 16:21

No moze i listopada nie pamietam czym ze byl ten November :P

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 3 lis 2012, o 16:45

Najprościej zapamiętać to tak: ostatnie miesiące mają nazwy układające się w słówko SONS (synowie). September, October, November, December.

Mi się gra jak na razie podoba, może dlatego, że jestem graczem starej daty, tak starej, że wtedy używało się jeszcze wyobraźni zamiast realistycznej grafiki (pamietam jeszcze premiery River Raid, Boulder Dash czy Montezuma's Revenge, obczajcie jak wtedy grafa wyglądała :P ). TWZ sie nie tnie, jest duże, coraz bardziej wygładzone, coraz mniej PK i więcej interakcji z innymi, nie zawsze wszystko kończy się strzelaniną, miałem już jedną naprawdę sympatyczna sytuację. Moim zdaniem patche, jakie wychodzą, boostują grę pozytywnie, i na szczęście autorzy nie słuchają większości graczy, którzy chcieliby zrobić z tego arenkę.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 3 lis 2012, o 17:01

Mi tam stara grafa nie przeszkadza.. wręcz za realistyczna jakoś mi nie odpowiada.. ;-).. A War Z ma dobrą grafę, u mnie na kompie nie wygląda za dobrze, ale na gejmplejach Zacka widać, że jest dobra. Jeszcze poprawić tekstury ziemi, dżefek, coś tam wygładzić, domalować i będzie cacy.

Meejt
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: The WarZ, League of Legends & EUNE

Post autor: Meejt » 18 lis 2012, o 15:25

Wiadomo czy dodadzą jakieś pojazdy? Jeśli tak, to się zastanawiam jakby to wyglądało. Przypuśćmy, że znajdziesz samochód. Udało ci się go odpalić, działa i tak dalej. Ale co z nim stanie się po wylogowaniu? Zniknie razem z tobą, czy zostanie i ktoś inny będzie mógł go wziąć, lub będzie można go zachować w jakiś sposób w ekwipunku? Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
Faith Keeper
Nomada
Nomada

Post autor: Faith Keeper » 18 lis 2012, o 15:48

Kłania się opcja wyszukiwania na forum... Owszem będą pojazdy. Wątpię aby udało się znaleźć w pełni działający samochód tak od razu. Na pewno do znalezienia będą części zamienne oraz paliwo. Bezsensowne by było znikanie pojazdów po wylogowaniu. Nie stanowią one niczyjej własności (nie schowasz ich do backpacka :P) Prędzej zostanie on w miejscu w którym go zostawisz. Co mnie jedynie martwi to to, że może być możliwość jazdy zwykłymi samochodami (nie terenowymi) po lesie i scampienie ich w jakiejś odległej dziurze.

Meejt
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: The WarZ, League of Legends & EUNE

Post autor: Meejt » 18 lis 2012, o 19:15

Wybacz jestem nowy na forum. W sumie masz rację, znikanie pojazdu byłoby bezsensu, każdy by tak na prawdę wtedy mógł mieć pojazd. Wyobrażacie sobie konwój z pełnym uzbrojeniem? To by była rzeź.

Odpowiedz