Borderlands 2 - News

Autoironiczny shooter post-apo.
Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Re: Borderlands 2 - News

Post autor: Zhar » 15 lut 2014, o 23:38

To trzeba skorzystać z okazji :D

Zacku mi pokazuje ze musze kupic B2 zeby dostac to za free xD

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Post autor: Zack » 16 lut 2014, o 00:09

Ja mialem napisane coś takiego: "Mamy 500 kopi darmowego DLC, kliknij tutaj aby wziąć swoją kopię" i niżej "Jeśli się nie załapiesz to dostaniesz DLC, jeśli kupisz B1 lub B2".

Kliknąłem w to pierwsze i dostałem klucz

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 16 lut 2014, o 00:11

To juz po kluczach :D

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 16 lut 2014, o 10:42

Ale na pewno mieli dużo więcej niż 500 bo załapałem się na to po kilkunastu godzinach
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 16 lut 2014, o 11:26

(Update #2: That was fast! All offers for the free DLC have been redeemed.)

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 7 kwie 2014, o 19:07

A to ciekawe:
Jak powiedział jakiś czas temu Randy Pitchford, szef studia, Gearbox nie pracuje obecnie nad nową odsłoną Borderlands. Ale to nie znaczy, że ona nie powstaje...

Jak twierdzi serwis GamePointsNow, prace nad nią toczą się w 2K Australia. Gra zatytułowana Borderlands: The Pre-Sequel miałaby się dziać w ciągu pięciu lat pomiędzy fabułami Borderlands 1 i 2. Akcja toczyłaby się na księżycu. Co ciekawe, ta odsłona miałaby podobno trafić jedynie na PC, PS3 i 360.

Doniesienia te brzmią o tyle wiarygodnie, że są dość rozbudowane. Według nich, historia toczyć się będzie wokół Handsome Jacka, w czasach, gdy był jeszcze skromnym programistą imieniem John. Gracze będą mogli wcielić się w jednego z czterech jego pomocników: Athenę The Gladiator, Wilhelma The Enforcera, Nishę The Lawbringer oraz... Fragtrapa, zmilitaryzowanego claptrapa.

Rdzeń rozgrywki w Pre-Sequel ma pozostać niezmieniony, ale doczekamy się kilku ciekawostek. Jako że akcja toczyć się będzie na księżycu, możemy spodziewać się obniżonej grawitacji. A także jetpacków. Duże znaczenie ma mieć tlen, o którego zapas trzeba będzie dbać.

Premiera podobno jeszcze w tym roku. O ile doniesienia te są prawdziwe, ma się rozumieć.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 10 kwie 2014, o 08:06

Przedstawiciele Sony ujawnili, że Borderlands 2 przypuści szturm na Vitę w maju. Ponadto Amerykanie będą mogli kupić grę w zestawie z samym urządzeniem. Niestety o podobnych ewentualnych pakietach w Europie nic na razie nie wiadomo.
Będzie to wersja GOTY, będzie zapisy współdzieliła z PS3 (będzie je można przenosić i kontynuować rozgrywkę raz tu raz tu) i na konsolce będzie wyglądała tak:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=M74-ajNibFM[/youtube]

Odpowiedz