DayZ Standalone News

Forum poświęcone DayZ Standalone oraz DayZ Mod.
Awatar użytkownika
Mafiu
Nomada
Nomada
Gry: WoW, BF4, EU4

Re: DayZ Standalone News

Post autor: Mafiu » 15 maja 2014, o 12:43

Za serwisem gram.pl:
"Niepokojąca informacja dla wszystkich grających w samodzielną wersję DayZ - tą samą, która choć nie osiągnęła jeszcze statusu bety już sprzedała się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Na forum Unknown Cheats pojawił się wpis od jednego z użytkowników podpisującego się nickiem DevDomo, który twierdzi, że włamał się na serwery Bohemia Interactive i "pożyczył" stamtąd kod źródłowy DayZ. Całość opatrzona została screenami prezentującymi pliki gry na jego dysku i choć wątek szybko zniknął - co ważniejsze udało się skopiować i zebrać na Reddit.

Co więcej, Bohemia Interactive przyznaje, że wykryto włamanie na ich serwery, którego skali oraz skutków jeszcze nie określono - wiadomo jednak, że celem ataku nie były prywatne dane użytkowników i te są na pewno bezpieczne. I choć producenci gry nie potwierdzili jeszcze, że kod źródłowy gry faktycznie wyciekł - wiele wskazuje na to, że faktycznie tak się stało, ponieważ w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze programy omijające zabezpieczenia gry i umożliwiające oszukiwanie. Wygląda na to, że to dopiero początek, a sieć zostanie niedługo zalana przez znacznie większą ilość podobnych modyfikacji. O tym, czy deweloperzy sobie z tym poradzą i jaki będzie miało to wpływ na jakość rozgrywki w DayZ przekonamy się w najbliższej przyszłości."

Wątek na reddit

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 15 maja 2014, o 12:46

O ja pier.....tentego. Dla hackerów powinna być kara śmierci przez darcie skóry pasami, posolenie ran i zostawienie na dzień. Potem spętanie i tygodniowe przytapianie do granicy śmierci. Powtarzać to przez pół roku na antenie TV i na koniec dać wygłodniałym dzikom na pożarcie.

Ulver
Stalker
Stalker
Gry: Tera, Counter Strike GO, WarZ,

Post autor: Ulver » 21 maja 2014, o 15:02

Zhar nie zawsze to jest zle jak dla mnie jest to na +/- z jednej strony pojawia sie cheaty a z drugiej strony community zrobi 5 razy lepsza gre od tego co narazie zrobili w krotszym czasie i w lepszym wykonaniu.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 21 maja 2014, o 15:38

Ulver pisze:Zhar nie zawsze to jest zle jak dla mnie jest to na +/- z jednej strony pojawia sie cheaty a z drugiej strony community zrobi 5 razy lepsza gre od tego co narazie zrobili w krotszym czasie i w lepszym wykonaniu.
Dokładnie, cheaty będą na publicznych serwerach, a na prywatnych społeczność porobi własne anty-cheaty ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 21 maja 2014, o 18:21

We mnie to i tak zabija chęć zabawy. Kupiłem i czekam na wyjście pełnej wersji i okazało się, że kupiłem na darmo :( Chyba że prywatne dadzą za darmo.
Ale generalnie przychylam się do zdania Zhara, ktoś się narobił bez sensu, bo hakiery się wbiły i pokradły. Nie wiem, ja mam odczucie, że odbierają zabawę, nie widzę w tym plusów...

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 21 maja 2014, o 21:45

No niestety ale mi się odechciało grać. Przynajmniej dopóki nie opuści gra alfy i nie przekonam się, że Bohemia robi hakierom z dupy jesień średniowiecza.
Po raz kolejny okazuje się, że zakup alfy to jednak idiotyczne i kretyńskie posunięcie.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 23 maja 2014, o 13:56

To może powrót do moda? ;)
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 23 maja 2014, o 15:33

My tam moda walimy normalnie od dłuzszego czasu. :P

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 23 maja 2014, o 19:52

Serio? :P Muszę ściągnąć wreszcie, o której czasem gracie?
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 23 maja 2014, o 21:49

Ciagle ktos gra mniej wiecej. :P

Odpowiedz