DayZ Standalone Pre-Alpha (screeny, info, zmiany)

Forum poświęcone DayZ Standalone oraz DayZ Mod.
Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Re: Podsumowanie o DayZGame (screeny, info, zmiany)

Post autor: Zhar » 18 lis 2013, o 14:46

Dean Hall opublikował najnowszy filmik z gry na swoim kanale YT

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2aRJhG2TwR0[/youtube]

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 18 lis 2013, o 20:59

No wszystko fajnie, ale dalej nie wiadomo kiedy ta gra wyjdzie..
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 19 lis 2013, o 07:24

Pod artykułem na Polygamii z tym filmikiem panują podobne nastroje, czyli "straciłem hype na grę", "kiedy to wyjdzie" itp... Ja mam podobnie, zajawka mi przeszła. Grę pewnie kupię, ale już nie czekam na to, więcej- średnio wierzę, że ją skończą w jakimś rozsądnym czasie. Oglądając powyższy filmik zastanawiałem się bardziej, czemu dodają zbędne wodotryski (cień postaci, gdy nam świeci słonko w plecy, para z ust, która btw wylatuje chyba z pisiaka, bo spod rąk, o ile dobrze widziałem), zamiast zrobić to, co niezbędne i wypuścić dobrą, działającą grę. Przecież takie wodotryski można dodawać i nigdy nie przestać... Owszem, są fajne, ale tylko przedłużają moment wydania.
Hype na grę był duży, gdy była na rynku głównie ta kradziejska produkcja pt. WarZ oraz Dead Island. Dziś mamy WarZ, Nether, No More Room in Hell, State of Decay, Contagion, Project Zomboid, How to Survive, oczywiście Dead Island obie części, nadciąga Hellraid. W ten sposób DayZ gdzieś zniknęło, bo już możemy głód survivalu w świecie po apokalipsie zombi czymś zaspokoić.

Zablokowany