Klan/Grupa DayZ Standalone

Forum poświęcone DayZ Standalone oraz DayZ Mod.
Rairyuu
Przybłęda
Przybłęda
Gry: Dayz SA

Re: Klan/Grupa DayZ Standalone

Post autor: Rairyuu » 31 lip 2014, o 16:42

po graniu ze slavi142 stwierdzam ze wole juz grac solo niz z kims takze jak kogos najdzie zeby mnie spamic to wolalbym zeby tego nie robil (ew moge zrobic wyjatek dla kogos kto potrafi i lubi grac tak bardziej "profesjonalnie" ostroznie sie poruszajac obserwujac teren etc zamiast dzialac jak pieprzony rambo) i osobiscie odradzam grac z owym slavi chyba ze ktos lubi szczeniackie zachowania typu strzelanie sobie po nogach zakuwanie sie w kajdanki i rozbieranie czy po prostu bicie do nieprzytomnosci i oczywiscie rzekomo "przypadkowe" morderstwa xd skoro bede grac solo to nie mam juz tu czego szukac wiec zegnam forum alpha

good luck & be safe guys

Awatar użytkownika
zia
Stalker
Stalker
Gry: DayZ SA, STO, Planetside2

Post autor: zia » 31 lip 2014, o 17:55

Jaki bulwers, coz za niska zamokolntrola... z takiego nerwusa podobny zerowy pozytek jak z gowniarza, wiec powodzenia ;)
Widze po screenach tyle nowosci, kalachy i inne, az chyba sam sie zaloguje pierwszy raz od x miesiecy.
http://ziafigs.blogspot.com Mały blog z moim malowaniem :)

Ingress - Resistance

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 31 lip 2014, o 19:08

Ja frajera nawet nie kojarzę z tego forum :P
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 31 lip 2014, o 19:35

Rairyuu pisze:po graniu ze slavi142 stwierdzam ze wole juz grac solo niz z kims takze jak kogos najdzie zeby mnie spamic to wolalbym zeby tego nie robil (ew moge zrobic wyjatek dla kogos kto potrafi i lubi grac tak bardziej "profesjonalnie" ostroznie sie poruszajac obserwujac teren etc zamiast dzialac jak pieprzony rambo) i osobiscie odradzam grac z owym slavi chyba ze ktos lubi szczeniackie zachowania typu strzelanie sobie po nogach zakuwanie sie w kajdanki i rozbieranie czy po prostu bicie do nieprzytomnosci i oczywiscie rzekomo "przypadkowe" morderstwa xd skoro bede grac solo to nie mam juz tu czego szukac wiec zegnam forum alpha

good luck & be safe guys
On nie jest od nas ^^ Ale nieźle się uśmiałem z opisu sytuacji xD
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 31 lip 2014, o 20:23

Oj sie czepiacie chłopaka. Jeszcze nie spotkał najwyraźniej faceta biegającego w kasku motocyklowym i wydającego z siebie dzwięki motoru na proximity voice chacie. :) Co z ludzi robi brak pojazdów.

Ma_Niek
Przybłęda
Przybłęda
Gry: WOT , dayz standalone

Post autor: Ma_Niek » 19 sie 2014, o 21:25

Pany...ja tez chce sobie pobiegac z wami. Wlasnie sie zarejestrowalem. Ogarne waszego tsa i sie odezwe w weekend. Moge liczyc na wspolna gre ?

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 20 sie 2014, o 07:24

Jeśli ktoś będzie akurat do grania, to pewnie że tak :)

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 20 sie 2014, o 09:21

W standalone nikt nie gra obecnie. :P

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 20 sie 2014, o 11:41

Ja już nawet z braku klimatów zombieapokalipsy skończyłem The Walking Dead (świetna opowieść) i najchętniej bym się zabrał za DayZ właśnie, ale wciąż mnie odrzuca to, że gra nie jest skończona. Polatałby se człowiek po pracy i pouciekał przed zombi i bandytami, a tu klops...

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 20 sie 2014, o 18:28

Day Z Modów masz do wyboru do koloru. Jedynie czym to się różni od Standalone to brak kolorowych czapek no i może troche lepsza optymalizacja (z drugiej strony jak gra ma zle chodzić jak na mapie są tylko modele zombie i paru graczy).

Odpowiedz