Aktualne statki

Epicka gra MMORPG z gatunku science-fiction osadzona w otwartym świecie przyszłości.
SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Re: Aktualne statki

Post autor: SnipedPL » 5 lut 2014, o 09:23

No ciekawy statek:P
Ja przesiadam się na czas szkolenia na TESa:P w poniedziałek jak się skończy to sobie z 4 lvlkami pohakuje

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 5 lut 2014, o 09:29

Ja się zastanawiam gdzie sprawdzić go w walce ?

I druga sprawa, jakbyśmy we dwóch lecieli to czy podczas walki z kimś nasze drony na nas by nie napadły wzajemnie ?

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 5 lut 2014, o 09:32

nie, ponieważ jakbyśmy gdzieś lecieli razem to z tobą stworzę flotę. Wtedy jesteśmy jaki friendly units.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 lut 2014, o 09:36

ooo widzisz, ja to jednak prze-noob jestem :D

Trzeba się kiedyś zgadać na polatanie w low-sec. Ja pojde w walkę Ty w "skaning" i coś się może trafi fajnego ;)

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 5 lut 2014, o 09:43

Skanując znajduję combat sites. Które mogą posiadać bossy lub kontenery z cennym dropem. Zgadamy się kiedyś na to ale wolałbym zrobić to w stratios. Zobaczymy jak jutro pójdzie hakowanie jak zwiększę o 2 lvle.
Jak zacznę szybko zarabiać to cisnę w plexa i stratiosa ok 1 miliarda to wyjdzie + wyposażenie

Stratios ma też 5 highslotów i drone bandwitch 100 mb/sec. to będzie 10 hammerhedów w null secu.
tylko nie wiem jak z maskowaniem dla nas. Maskowanie twojego statku może być problemem. Bo maskowanie zmniejsza o 50% czas lokowania na stałe. No i zajmie ci high slota. Ale tobie wtedy wystarczy prototype. Chociaż lepszy byłby improved cloacking II ba na prototypr masz -90% speed. ale w sumie to my skoczymy gdzieś dasz chwile zeskanować miejsca i skoczysz za mną do combat site.

jedyne co wkurza to, że trochę nam to zajmie niestety.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 lut 2014, o 09:47

Snip mamy czas :D

Ja podciągnę Algosa Ty Stratiosa i jakoś pójdzie. Szkoda, że tylko my dwaj gramy. Przydał by się ktoś jeszcze.

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 5 lut 2014, o 09:59

aha co do statków to zainwestuj w moduły tieru II. Bez tego do tankowania i walki ani rusz. Ja w skanowaniu na razie używam I ale to z powodu innych rzeczy co muszę pilnie wyskilować

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 lut 2014, o 10:01

Ja zrobie tylko mining na V poziomie i pojde w Large Turrety. Od piątku tylko uzbrojenie skilluje plus niezbędne dodatki do walki.

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 5 lut 2014, o 11:04

Ponoć dużo się zarabia na secruity missions l4. Doświadczeni gracze wyciągają 30milionów+/h

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 lut 2014, o 11:12

To jeszcze przed nami sporo drogi ;)

Ja narazie skupie się na Turretach, Dronach i dodatkach do fightera a w międzyczasie kopanie, kopanie, kopanie.

Odpowiedz