EVE Online.

Epicka gra MMORPG z gatunku science-fiction osadzona w otwartym świecie przyszłości.
Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Re: EVE Online.

Post autor: Zhar » 12 maja 2014, o 07:36

No właśnie nic nie kupowałem a jak ostatni raz grałem to miałem ok 500mln ISK na plusie :lol:

No nic jakoś się wyjdzie na zero albo zacznę grać na steamowym koncie od nowa :lol:

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 12 maja 2014, o 08:40

Komornik Ci wszedł. ;D

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 12 maja 2014, o 08:46

Pewnie tak hehe

Steamowa wersja fajna była w promocji. Za 5euro: 4 okręty (fregaty) po 1 z każdej frakcji, 30 dni "abonamentu" i od cholery dodatków (Książki ze skillami, bronie, tarcze, jakiś dodatek z +9 do wszystkich skilli postaci itd)

Te fregatki były w zestawie:
Obrazek

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 12 maja 2014, o 14:38

te frytki to się lubią tracić i pufnąć na 4 salwy:).
Ja teraz w eve wyciągam na manufakturze 4 miliardy/miesiąc. I podciągnę to do około 9 miliardów na miech w ciągu 20 dni jak doskiluje alta.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 2 paź 2014, o 10:22

Muszę chyba wrócić do gry bo tu w miarę da się pograć. Nudzą mnie te wszystkie ujowe mmo. EVE ma przynajmniej fajny klimat.

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 2 paź 2014, o 22:53

Jak chcesz to zapraszam, chętnie cię do akademii przyjmiemy i nauczymy grać.
Jak chcesz to pisz do mnie w grze na:
Sniped Hakomairos (main)
lub Brendan Hita

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 2 paź 2014, o 23:15

Sniped spoko :) Na razie muszę ogarnąć co tam za ruiny zostały po mojej nieobecności ;)

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 10 gru 2014, o 10:36

Najwiekszy (chyba) dodatek do EVE.

Najciekawsza rzecz dla mnie - Dodano możliwość sterowania statkiem klawiszami WSAD
Co poza tym ? Nowe statki, lekki retusz starych, nowe skille, chyba lekkie zmiany w mapie, itp, itd.

http://community.eveonline.com/news/pat ... s-for-rhea

A mi dalej kuwa gra nie chce sie uruchomić :|

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 29 gru 2014, o 01:21

Zhar, eve praktycznie co 1,5 miesiąca ma duży patch po 1gb. Od połowy roku dochodzi do wielkich zmian co kolejny patch.
Następne wielkie zmiany nadchodzą w styczniu i lutym, 2 różne patche.

W tym zmienili też grafikę gry, dodali nowy silnik renderowania.

Z ciekawostek w lore szykuje się coś większego. W swiecie gry NPC Statki z wormholi(te najmocniejsze) skanują ostatnio systemy. W ten sposób w eve coś się ma wydarzyć w jednym z patchów w przyszłości, a to zapowiedź dla spekulacji.

Dodatkowo jedna gwiazda wybuchła i się rozszerza fala uderzeniowa, Caroline star:). Nie wiadomo co to zrobi ale ma dojść ponoć 100 nowych systemów i to jest wstęp do tego. A jak to ma się w efekcie gracze po prostu odkryli, że się pojawiła jasna zielona gwiazda widoczna w każdym systemie i rośnie powoli.

Więc jeśli mam być szczery w eve w ciągu pół roku się dzieje strasznie dużo. W nadchodzących łatkach będą nowe systemy, 3 nowe statki, zmiany w zajmowaniu systemów przez alliance, oraz co najważniejsze chcą zmusić graczy do walki o swoje przez cały czas. Tak co jak polecisz się bić z kimś to będzie miał wybór straci kilka godzin w których mógłby zarabiać bo zablokujesz mu anomalie z NPC albo będzie walczył o swoje.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 29 gru 2014, o 09:02

Liczę na to, że rozszerzą wszechświat znacząco i zrobi się troszkę luźniej. W sumie to powracam do tego EVE jak bym chciał a nie mógł :roll:

Odpowiedz