EVE Online.

Epicka gra MMORPG z gatunku science-fiction osadzona w otwartym świecie przyszłości.
Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

EVE Online.

Post autor: Oszust » 20 mar 2013, o 17:47

Czy ktoś jest zainteresowany spróbowaniem swoich sił w tej prawdopodobnie ciekawej gierce?
Nie zgłębiałem specjalnie researchu na temat EVE, wiem tyle, że gra jest niesamowicie sandboxowa. Po prostu znajdujemy się w wieeeeelkim uniwersum, gdzie możemy robić wszystko: handlować, walczyć, wpływać na politykę, przeżywać przygody i co tylko sobie wymyślimy do robienia w takim świecie.
O grze słyszałem wcześniej, ale przypomniałem sobie przy okazji informacji na Polygamii, że polskiemu sojuszowi skradziono statki kosmiczne wartości 40 000 PLN (szkoda tylko, że włamem na konto w realu, a nie w samej grze, co byłoby dozwolone). Może warto jakąś niewielką spółkę piracko- kupiecką zrobić? I zobaczyć, jak w to się gra?
Tam jest jakiś abonament, ale można też kupować przedłużki za kasę z gry- wyczytałem, że po około trzech miesiącach jesteśmy już na tyle obcykani, że zarobimy na granie z samego grania ;)
No i mam kolegę, który sporo w to gra, w zasadzie tylko w to. Gdyby było jakieś zainteresowanie, poprosiłbym go o pomoc w rozkręceniu azylowego biznesu w EVE ;) To spoko kolo, myślę, że da się go namówić.
To jak?

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Re: EVE Online.

Post autor: Johnny » 20 mar 2013, o 18:02

Yyy... Chętnie bym zajrzał, ale nie do końca kumam co z tą kradzieżą?
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 20 mar 2013, o 18:03

Możesz sobie zacząc grę za darmo pierwszy miesiąc bodajże. Jak masz farta to możesz szybko przez ten miesiąc zarobić na wykupienie dalej tej licencji i już nie musisz bulić prawdziwej kasy. ;-) To oczywiście na poczatku niepewna metoda utrzymania się no ale jak ktos jest zdeterminowany to co to dla niego.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 20 mar 2013, o 18:04

(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Post autor: SnipedPL » 20 mar 2013, o 19:46

Grałem w to kiedyś może znowu odpalę. Zobaczymy:)

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 20 mar 2013, o 19:50

Co do kradzieży: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... NajCzytSST
Oki, to napiszę do Fazowego (taki nick ma kolega :P ). Poproszę go o porady, jak w to grać na początku, żeby przeć do przodu, może będzie chciał nas jakoś wesprzeć w grze- ja bym się nawet oddał do niego na "służbę", jako taki tutorial. Polatać po systemach, pohandlować, obadać możliwości... Ponoć tam liczy się własna inwencja, założymy jakąś niewielką firmę handlową, pokombinujemy...
Ja to sobie wyobrażam jako coś na kształt uniwersum Star Wars, gdzie można robić wszystko, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Jako świeżo upieczeni kosmiczni kupcy/najemnicy/piraci co chcielibyście robić? :P

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 20 mar 2013, o 21:18

Poczekaj chwilkę. Jak w grze można zarobić na dalszą grę (napisane lekko niezrozumiale).
I pękł.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 20 mar 2013, o 22:09

Oszust pisze:Ja to sobie wyobrażam jako coś na kształt uniwersum Star Wars, gdzie można robić wszystko, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Bez przesady, to jest, kawał świata z masa statków i możliwości, ale masz ograniczenia, to nie Minecraft, gdzie możesz równie dobrze walnąć szałas z dirtu i drabinek jak i działający procesor. ;-)

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 21 mar 2013, o 07:02

Ale mi chodzi o to, że możesz założyć jakąś organizację kupiecką przykładowo, rozwijać ją, zacząć wpływać na politykę, a na końcu zostać Imperatorem Palpatinem ;)

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 21 mar 2013, o 07:15

Ej, a mogę robić sobie po kolei nowe konta, jak jest ten limit czasu po rejestracji?
I pękł.

Odpowiedz