Poradnik

Epicka gra MMORPG z gatunku science-fiction osadzona w otwartym świecie przyszłości.
Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Re: Poradnik

Post autor: Zhar » 18 lut 2014, o 09:11

WTD w grze na "małym" drzewku ;)

Obrazek

Małe drzewka okrętów z podaną ilością dni jaką trzeba poświęcić na wytrenowanie skilli dla danego statku:

Amarr:

Obrazek

Gallente:

Obrazek

Caldari:

Obrazek

To trochę stare drzewko skilli ale daje wgląd w kilka spraw rozwoju

Obrazek

Poradnik dla chcących zostać piratami ;)

http://dl.eve-files.com/media/corp/TheO ... cy_2.1.pdf

SnipedPL
Twardziel
Twardziel

Re: Poradnik

Post autor: SnipedPL » 27 lut 2014, o 22:37

Na pytanie czy dasz radę na trialu wyciągnąć na PLEX?
Odpowiadam tak:)
Co musisz zrobić
-wyskilować się pod explorację ( w tym celu zobaczeć kilkanaście filmików eksploracji, jak przemieszczać się po null secu, jak używać mapy by zostać ostrożnym itp.)
Kolejne spędzić parę dni na kopaniu co zarobisz kilkadziesiąt milionów.
Tworzysz fit do statku według rad. Lecisz do null secu zaraz po restarcie serwerów!!! tzn o 12. Jak tylko będzie online lecisz głęboko w null sec.
Jak masz farta to już po pierwszym site masz kase na PLEX. Realistycznie zejdzie ci z 10h w null secu. Jeśli zrobisz wszystko ok w jeden dzień wyciągniesz PLEXA.

Realnie jest to trudne ale w ciągu pierwszego zakupionego miesiąca dysponujesz jak ja ASTERO, oraz Covert ops cloaking device. Co umożliwia ci wykonywanie warp zamaskownym. Oraz dodatkowe bonusy statku i jego nadzwyczajna szybkość. Dodatkowo doświadczenie z filmików zarobicie bez problemu na kolejne. Ja pograłem 4-5h mam na koncie dodatkowo 360mil. Tak nisko dlatego, że początkowo wręcz jak widziałem kogoś skaczącego przez mój system uważałem on będzie kampił po co ryzykować. Prawda jest taka ten statek jest nie do złapania przez solo gracza:) :D

Odpowiedz