Azylowe konto na YouTube

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Re: Ju Tube

Post autor: Assasmine » 17 mar 2014, o 16:15

Gameplay z nutką recenzji. Wiem, ale mam tylko dwójkę
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Azylowe konto na YouTube

Post autor: divibyzero » 17 mar 2014, o 16:30

Myślałem nad tym, żeby na koncie Azyl Alfa na jutube pojawiały się filmy z, powiedzmy, bardziej artystycznym wydźwiękiem niż "gamepay/recenzja". Nie jesteśmy wszak portalem recenzującym gry jak np. Poligamia. Póki co nikt nie pisał się na nagrywanie jakiś ambitniejszych materiałów to też kanał stoi pusty :P Natomiast jeśli ktoś ma parcie na nagrywanie samych recenzji to ja bym utworzył nowy kanał "Azyl Alfa News" albo coś takiego i tam byśmy wrzucali... ale jestem pewien, że za darmo to nikomu nie będzie się chciało regularnie takich materiałów robić :D
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
PolicMajster
Nawigator
Nawigator
Gry: Planetside 2 Skyrim Crashfield 4

Post autor: PolicMajster » 17 mar 2014, o 16:40

Assasmine pisze:Wiem, ale mam tylko dwójkę
Wiem, że jedynkę można jeszcze kupić za grosze. Zdecydowanie warto bo pierwsza Mafia to jak do tej pory najlepsza gra o tej organizacji przestępczej.
divibyzero pisze:ale jestem pewien, że za darmo to nikomu nie będzie się chciało regularnie takich materiałów robić :D
Sądzę, że ktoś by się znalazł. Trochę wiary w ludzi.
Nie gram na fortepianie... bo się karty ślizgają.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 17 mar 2014, o 16:58

Divi, jak dodasz mnie do grupy artysta to mogę zacząć. Tylko problem leży w regularności to raz. A dwa można w kilka osób na odległość. Starczy nagrywać siebie i rozmowę przez ts'a, ja jestem za twórczymi blogami, recenzjami itp
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
olek3d
Nomada
Nomada
Gry: CS DayZ SAMP BF2BC

Post autor: olek3d » 17 mar 2014, o 23:51

CS:GO się dołącza i mogli byśmy udostępnić materiały z naszej gry np. w celu zrobienia FragMovie promujący klan a także forum :)
Najważniejsze jest to żeby nie dać się ugryźć !

Odpowiedz