Bunt przeciwko 20 znakom

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.

Minimum 20 znaków

Chcę we wszystkich tematach
8
80%
Nie chcę limitu 20 znaków
0
Brak głosów
Nie chcę minimum 20 znaków w tematach "Gra filmowa" i "Zgadnij jaka to gra"
2
20%

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Bunt przeciwko 20 znakom

Post autor: Johnny » 26 maja 2013, o 14:47

Proszę o usunięcie limitu 20 znaków, przynajmniej w tematach "Gra filmowa" i "Zgadnij jaka to gra". Rozumiem, że dużo lepiej pisać rozbudowane wypowiedzi w innych tematach. Jak już coś się zaczęło to najlepiej pisać jak najwięcej. Ale w zagadkach? No sorry. Mam opisać historię swojego życia albo to, jak zmarła moja babcia i dziadek, kiedy moją docelową odpowiedzią jest proste "tak" lub "nie"?

Moją odpowiedzią w ankiecie jest odpowiedź trzecia.

PS. Proszę o uzasadnienie swojej odpowiedzi.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Bunt przeciwko 20 znakom

Post autor: divibyzero » 26 maja 2013, o 14:55

Bunt stłumiony. Zostawiam temat otwarty, gdyby ktoś chciał jeszcze wyrazić swoją opinię, ale limit znaków zostaje, niezależnie od wyniku ankiety. W tematach takich jak "gra filmowa", proszę używać zwrotów "Tak, to jest dobry film" lub tym podobnych. W innych przypadkach będą kasowane posty i nadawane ostrzeżenia ;)

Aha uzasadnienie:
1. Z punktu widzenia technicznego:
Opis wyników wyszukiwania (np. Google) opiera się na treści postów. Nie chcę aby wyświetlało się tam
"Tak ............................................................" Tyczy się to również gry filmowej. Poza tym z technicznego punktu widzenia nie da się usunąć limitu znaków tylko w tych dwóch tematach.
2. Z punktu widzenia ideologicznego:
Tematyką forum jest kultura i skupia ludzi kulturalnych. Charakteryzują się oni tym, że wypowiadają pełne zdania, a nie "uga buga"
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Aracz
Nawigator
Nawigator
Gry: PlanetSide2

Post autor: Aracz » 26 maja 2013, o 16:52

Wszędzie 20 znaków. Przecież nawet w tamtych tematach można napisać pod spodem offtop i przyłączyć się do dyskusji które są tam prowadzone :D

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 26 maja 2013, o 17:10

YEAH należę do mniejszości forumowej, to jak założenie partii komunistycznej w III Rzeszy w 1942r. PRECZ ZE ZNAKAMI!
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Emka
Weteran
Weteran
Gry: Borderlands 1&2,L4D2
Kontaktowanie:

Post autor: Emka » 26 maja 2013, o 17:10

Przyznam, że z początku ten limit 20 znaków trochę mnie wkurzał ;) Ale dostrzegam w nim sens, zmusił mnie kilka razy do sformułowania pełnego zdania. No a jakby nie było, forum to nie czat czy sms - tu wypada pisać (w miarę) poprawną polszczyzną. Internet jest wystarczająco pełen śmieciowego, skrótowego języka :P
Od tępych ludzi gorsze są tylko tępe noże. I igły.

Awatar użytkownika
Klonus
Bard
Bard
Gry: Planet Side 2

Post autor: Klonus » 26 maja 2013, o 18:02

Mi to obojętne. Gdy zgaduję zwykle piszę "wydaje mi się, że to...", a gdy ktoś zgadnie opisuję czemu wybrałem właśnie ten film/tę grę (imo więcej mówi o filmie niż kadr). Jeśli ktoś tego nie robi, jego sprawa.
Jest też taka strona tej kwestii, że jednym z najczęściej wskazywanych mankamentów "współczesnej młodzieży" na uczelniach wyższych to niechęć (a często nieumiejętność) sformuowania pełnego zdania. Młodzi studenci najchętniej odpowiadaliby tak/nie bez pokazania, że są istotami myślącymi i mają własne zdanie/przemyślenia/elektron wysłany z szarej komórki mózgu znalazł drugą szarą komórkę i o dziwo znalezisko nie było zniszczone przez alkohol.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 26 maja 2013, o 18:34

No dobra, niech wam będzie, też przechodzę na limit znaków wszędzie.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Odpowiedz