Justin Bieber. Believe

Oglądałeś ciekawy film, animację? Forum o sztuce wizualnej.
Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Re: Justin Bieber. Believe

Post autor: Michalinski » 25 sty 2014, o 20:51

Oszust pisze:Stary, mi wystarczy filmik, w którym gość pluł na swoje fanki- na dzieci, które jeszcze wierzą w to, że świat jest dobry...
Może chciał je obdarowac swoim DNA, w końcu tak bardzo pragnęły sie do niego dostać to dał im kawałek siebie. Zebrał byś się na taki gest? ;-)

Okej wrzuć temat do kantyny na stertę spamu. ;-)

Awatar użytkownika
Tescka
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: DayZ SA/mod, Mafia2, L4D2, Portal2, SWTOR

Post autor: Tescka » 25 sty 2014, o 21:22

Nie, nie, chodziło mi o Dawida Kwiatkowskiego Klik xD

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 25 sty 2014, o 21:37

O rany nie kojarzę gościa w ogóle. ;-) Też taki straszny plujofan? Ja jestem "fanem" pikeja, trochę rapu słuchałem to przez wzgląd na stare czasy lubie sobie nadstawić ucha co tam w tym świecie piszczy. :)

Generalnie ciekawi mnie co też w nas siedzi, że zamiast zając czymś innym to skupiamy uwagę na hejtingu i, że w wielu przypadkach występuje ten owczy pęd. Żeby nie było wisi mi sam Bieber czy podobna pop gwiazdka, chodzi mi o psychologię tego trendu na hejt. ;-)

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 25 sty 2014, o 22:32

Jak dla mnie spoko, niech sobie śpiewa i chodzi do burdelu. Też człowiek i swoje potrzeby ma!
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Klonus
Bard
Bard
Gry: Planet Side 2

Post autor: Klonus » 25 sty 2014, o 22:39

Ciekawe, że nikt nic do powiedzenia nie ma, a w temacie 13 postów powstało...

A ja się cieszę, że w końcu zrobili film o osobie wierzącej (wnioskuję po tytule)...

Awatar użytkownika
DoktorInVitro
Stalker
Stalker
Gry: Dota 2, CS:GO

Post autor: DoktorInVitro » 25 sty 2014, o 22:41

To tak jak w F1, większość ludzi nienawidzi Vettela tylko przez pryzmat tego, że jest najlepszy. Innych argumentów u takich ludzi próżno szukać. Nie lubią go.. bo nie. :)

"Kontrowersyjne tematy" się trzymają i przyciągają :D
Steam: szramabdg

Awatar użytkownika
Mafiu
Nomada
Nomada
Gry: WoW, BF4, EU4

Post autor: Mafiu » 26 sty 2014, o 01:11

Tu niechodzi o to, że go "hejtuję". Niech sobie robi co chcę, ale według mnie nie powinien z siebie robić nie wiadomo kogo. A na chwilę obecną nie dorasta do pięt gwiazdom muzyki pop więc niech wstrzyma się do wieku gdy osiągnie lat 60 i będzie mógł powiedzieć - "tak, ludzie chcą być tacy jak ja bo coś osiągnąłem" - na chwilę obecnął osiągnął, ale w sprawach negatywnych no chyba, że zaliczamy do tego wyrywanie i posuwanie małolat + ćpanie + plucie na swych fanów no to co innego :lol:

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 26 sty 2014, o 09:30

Wydaje mi się, że hejty na Biebera rozpoczęły się przed tym, jak zaczął pluć na fanki i chodzić po burdelach (w czasach kiedy miał jeszcze przyklejoną grzywkę budaprenem i był ładnym chłoptasiem). Dopiero kiedy mu nieco szajba odbiła, ludzie poniekąd twierdzili "a nie mówiłem?". Ja osobiście nic do chłopaka nie mam, myślę że jest naprawdę utalentowany i szkoda, że nie wykorzystał/wykorzystuje tego w inny sposób (analogicznie - Miley Cyrus)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Tescka
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: DayZ SA/mod, Mafia2, L4D2, Portal2, SWTOR

Post autor: Tescka » 26 sty 2014, o 11:42

Albo jest po prostu prowadzony przez kogoś za rączkę, ktoś mu mówi, żeby robił tak a nie inaczej to ludzie będą się nim interesować = więcej kasy. Bo czy ktoś mógłby być na tyle głupi by się tak zachowywać? No chyba, że serio jeszcze kompletnie nie jest gotowy do bycia "gwiazdą". Mnie też tam rybcia co śpiewa, nie lubię jego muzyki, ale miałby większy szacunek u innych ludzi, gdyby się zachowywał. A tak, to no cóż, ale sorry xD Czekam tylko na to, aż w końcu o nim zapomną ;P
A Miley była spoko laską, dopóki jej właśnie ktoś nie powiedział, żeby tak się zachowywała. Bo wydaje mi się, że trochę oleju w głowie ma. A przynajmniej taką mam nadzieję O.o

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 26 sty 2014, o 11:47

Podsumowując. Ubieram szal, chustę lub kominiarkę na twarz, rękę w pięść, unoszę ją i drę swą japę. JEB... BIMBERA!!! PEDAŁA I FRAJERA!!
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Odpowiedz