Supernatural - Nie z Tego świata.

Oglądałeś ciekawy film, animację? Forum o sztuce wizualnej.
Awatar użytkownika
2amatorka2
Nomada
Nomada

Re: Supernatural - Nie z Tego świata.

Post autor: 2amatorka2 » 11 gru 2013, o 17:02

SnipedPL pisze:8 sezon jeszcze ujdzie, ale 9 ten nowy to porażka... 9 to po prostu nie do przejścia dla mnie. Ale serial świetny.
Ja na razie zostawiłam 9, żebym mogła obejrzeć od razu więcej odc:) podobno podpisali umowę na 10 ale nie wiadomo czy powstanie.

stopak
Nawigator
Nawigator
Gry: SW:TOR, Planetside 2

Post autor: stopak » 13 gru 2013, o 00:34

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą, że sezon 8 był już trochę naciągany (gorszy od poprzednich) a 9 już naprawdę się nudzi. Patrząc z perspektywy czasu to pierwsze 3 sezony były super. Widać, że scenarzyści od początku mieli tyle zaplanowane. Serial się sprzedał więc ciągną to swoją passe, ale ile można.

Ulver
Stalker
Stalker
Gry: Tera, Counter Strike GO, WarZ,

Post autor: Ulver » 23 sty 2014, o 19:15

Animowana wersja http://www.animezone.pl/odcinki-online_ ... -animation miłego oglądania :twisted:

Awatar użytkownika
2amatorka2
Nomada
Nomada

Post autor: 2amatorka2 » 14 lut 2014, o 15:01

Na swojej oficjalnej stronie Jared potwierdził informację o powstaniu 10 sezonu.

,,It's official! Supernatural will be back for Season 10! Y'all did it! WOOHOO!!!#Supernatural #CWpickups''

Pomimo tego, że uwielbiam ten serial raczej niekoniecznie będę wyczekiwać nowych odcinków...
Co Wy na to?

stopak
Nawigator
Nawigator
Gry: SW:TOR, Planetside 2

Post autor: stopak » 17 lut 2014, o 14:41

Obawiam się że będzie tak jak z Star Gate : SG1. Które jak dla mnie powinno zakończyć się po sezonie 8 a potem to już było coraz gorzej. Trochę uratowali całość ostatnim odcinkiem ale niestety poziom był kiepski. Jak na razie sezon 9 się trochę rozkręca [spoiler]Bardzo pomogło wprowadzenie nowej postaci Kaina, jest strasznie fajny :D[/spoiler] zobaczymy co będzie dalej.

Awatar użytkownika
2amatorka2
Nomada
Nomada

Post autor: 2amatorka2 » 8 maja 2014, o 14:32

Jest mi bardzo, bardzo, bardzo przykro :(. To co dzieje się w obecnym sezonie jest słabe, przewidywalne, naciągane, i nuuuuuuudne.
Mimo, iż uwielbiam ten serial to oglądanie 9 sezonu jest dla mnie męczarnią : ] Nie wie co to bedzie w 10... :cry:

Odpowiedz