Azylowe konto na YouTube

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Azylowe konto na YouTube

Post autor: Assasmine » 16 mar 2014, o 11:24

Hejka, nie wiem czy jest ten temat (chyba był, skleroza nie boli) ale skoro nie to już piszę o co mi chodzi ;) Mamy azylowe konto na YT i pytanie czy chce ktoś coś wrzucać do oglądania. Ja myślałem żeby nagrać kultową mafię II, co sądzicie, piszcie propozycje, jakie macie gry itp
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
PolicMajster
Nawigator
Nawigator
Gry: Planetside 2 Skyrim Crashfield 4

Re: Ju Tube

Post autor: PolicMajster » 16 mar 2014, o 15:43

Zawsze myślałem, że kultowa była pierwsza część. A to ma być gameplay czy recenzja?
Nie gram na fortepianie... bo się karty ślizgają.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Re: Ju Tube

Post autor: Assasmine » 17 mar 2014, o 16:15

Gameplay z nutką recenzji. Wiem, ale mam tylko dwójkę
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Azylowe konto na YouTube

Post autor: divibyzero » 17 mar 2014, o 16:30

Myślałem nad tym, żeby na koncie Azyl Alfa na jutube pojawiały się filmy z, powiedzmy, bardziej artystycznym wydźwiękiem niż "gamepay/recenzja". Nie jesteśmy wszak portalem recenzującym gry jak np. Poligamia. Póki co nikt nie pisał się na nagrywanie jakiś ambitniejszych materiałów to też kanał stoi pusty :P Natomiast jeśli ktoś ma parcie na nagrywanie samych recenzji to ja bym utworzył nowy kanał "Azyl Alfa News" albo coś takiego i tam byśmy wrzucali... ale jestem pewien, że za darmo to nikomu nie będzie się chciało regularnie takich materiałów robić :D
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
PolicMajster
Nawigator
Nawigator
Gry: Planetside 2 Skyrim Crashfield 4

Post autor: PolicMajster » 17 mar 2014, o 16:40

Assasmine pisze:Wiem, ale mam tylko dwójkę
Wiem, że jedynkę można jeszcze kupić za grosze. Zdecydowanie warto bo pierwsza Mafia to jak do tej pory najlepsza gra o tej organizacji przestępczej.
divibyzero pisze:ale jestem pewien, że za darmo to nikomu nie będzie się chciało regularnie takich materiałów robić :D
Sądzę, że ktoś by się znalazł. Trochę wiary w ludzi.
Nie gram na fortepianie... bo się karty ślizgają.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 17 mar 2014, o 16:58

Divi, jak dodasz mnie do grupy artysta to mogę zacząć. Tylko problem leży w regularności to raz. A dwa można w kilka osób na odległość. Starczy nagrywać siebie i rozmowę przez ts'a, ja jestem za twórczymi blogami, recenzjami itp

Awatar użytkownika
olek3d
Nomada
Nomada
Gry: CS DayZ SAMP BF2BC

Post autor: olek3d » 17 mar 2014, o 23:51

CS:GO się dołącza i mogli byśmy udostępnić materiały z naszej gry np. w celu zrobienia FragMovie promujący klan a także forum :)
Najważniejsze jest to żeby nie dać się ugryźć !

Odpowiedz