Nowy layout

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
Emka
Weteran
Weteran
Gry: Borderlands 1&2,L4D2
Kontaktowanie:

Re: Nowy layout

Post autor: Emka » 5 cze 2013, o 14:45

Mi by się podobało coś bardziej oszczędnego w kolory - ograniczyłabym je do białego, czarnego, szarego i fioletu (lub jakiegoś niebieskiego).
Pogryzdałam trochę na screenie aby zobrazować co mam na myśli :) (Użyłam pierwszych lepszych czcionek z photoshopa, i pewnie troche nierówno powstawiałam napisy - ale grunt że widać o co mi chodzi ;)

Te wszystkie napisy w czerwieni/różu zrobiłabym czarne.
Załączniki
kolorki forum .jpg
kolorki forum .jpg (193.08 KiB) Przejrzano 825 razy
Od tępych ludzi gorsze są tylko tępe noże. I igły.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 5 cze 2013, o 16:21

Dzięki za drobiazgowe nagryzmolenie :P Rozumiem, że sugestie dotyczą tylko kolorów, a nie zmiany czcionek? Nie mogę się dopatrzeć czy tam są inne czcionki
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
divibyzero
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 14 cze 2013, o 22:24

Przełączyliśmy się na nowy layout oraz podział na forum/blog ;) Zmiany nadchodzą (niestety) bardzo powoli, ale sukcesywnie i z pewnością nie zaprzestaniemy ciągłego ulepszania.

Na blogu korzystamy z systemu komentarzy Disqus, który niestety nie pozwala na synchronizację z forum. Dlatego aby komentować artykuły, trzeba będzie zalogować się przez Facebook, Twitter, Google lub założyć konto na Disqus. Jedyną opcją, żeby to połączyć z forum byłoby napisać własną wtyczkę lub znaleźć inny system komentarzy, lecz nie ma innego darmowego i tak rozbudowanego jak Disqus (alternatywą jest facebook comments, który nie podoba mi się).

Do czasu gdy już będziemy sławni i piękni, być może będziemy posiadać lepszy mechanizm blogowy i komentarzowy własnego autorstwa ;)

Awatar użytkownika
divibyzero
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 29 lip 2013, o 20:19

Zachęcam do testowania najnowszej wersji layoutu, który jest ciągle w trakcie ulepszania ;)

dmn
Stalker
Stalker
Gry: Divinity: grzech pier...

Post autor: dmn » 31 lip 2013, o 16:10

siemka znów ;]
Odkąd jest tu wszystko na biało, nie mogłem się zalogować, dopiero dziś za którymś razem mi się udało po paru zmianach hasła... jesli tylko ja tak miałem to widocznie... pech ;)

swoją drogą tamten wystrój był fajniejszy, ta biel jest zbyt czysta aż korci żeby chlusnąć herbatą na ekran celem dodania paru postarzających plamek ;>

Awatar użytkownika
divibyzero
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 1 sie 2013, o 10:44

dmn pisze:siemka znów ;]
Odkąd jest tu wszystko na biało, nie mogłem się zalogować, dopiero dziś za którymś razem mi się udało po paru zmianach hasła... jesli tylko ja tak miałem to widocznie... pech ;)

swoją drogą tamten wystrój był fajniejszy, ta biel jest zbyt czysta aż korci żeby chlusnąć herbatą na ekran celem dodania paru postarzających plamek ;>
Haha, fajnie że znów jesteś ;) Na górze strony nie widziałeś napisu "Wyczyść cookies i pamięć podręczną, jeśli masz problemy z logowaniem (Ctrl + Shift + Delete)"? :) Problemy były związane z drobnymi zmianami w konfiguracji serwera.

Poprzednie motywy działają i można je sobie przestawić w opcjach:
?style=18
?style=22
?style=23

Zdaję sobie sprawę z tego, ze nowy biały jest czysty i sterylny jak wnętrze szpitala psychiatrycznego ;) Musimy iść z duchem czasu ;)

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 lut 2014, o 18:29

Lud domaga się nowego stylu forum.

Awatar użytkownika
divibyzero
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 1 lut 2014, o 18:52

Znaczy Ty się domagasz :P

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 lut 2014, o 19:08

Oj cicho. :)

Ale przydało by się coś zorganizować ładnego. Ten juz trochę przymula myślę. Narzucasz wszyszystkim swój minimalizm!

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 1 lut 2014, o 19:21

Ten styl jest zajebisty ale jak będą gołe babki dla facetów i goli faceci dla babek i geji (gejów, geii, gej ? jak to się pisze do cholery ?) to ok, jakoś to przeboleje :lol:

Odpowiedz