Rejestracja na forum

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
Klonus
Bard
Bard
Gry: Planet Side 2

Rejestracja na forum

Post autor: Klonus » 25 cze 2013, o 20:07

Parę osób zgłaszało, że rejestracja na forum działa nieprawidłowo. Jak się zastanowić sam nad tym z pół godziny siedziałem, bo rzeczywiście coś w niej nie gar. Moja propozycja to wywalenie jej lub takie zbudowanie, które będzie do przejścia dla każdego chętnego do zawitania na forum.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Rejestracja na forum

Post autor: divibyzero » 25 cze 2013, o 20:54

Zarejestrowalem się na próbę i wszystko działa :P Okej, może i dałoby radę zrobić bardziej intuicyjne zabezpieczenia przeciwbotowe, ale z drugiej strony pytanie o prędkość światła nie powinno stanowić większych problemów dla człowieka na poziomie. Tym bardziej jeśli jedną z odpowiedzi jest "10 kg" :P
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 26 cze 2013, o 07:48

A ja miałem problem z prędkością światła. Nie wiedziałem na którą stronę jak przeniosę to jest dobrze czy źle.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 26 cze 2013, o 14:14

Przez pustynię idą trzy wielbłądy. Czerwony, zielony i niebieski. Temperatura w słońcu (znajdź tam cień :P ) wynosi 45'C, a średnia grubość ziarnka piachu to 1 mm. Ile lat ma żółty wielbłąd? A. Czerwony B. 8kg C. Lubię ser
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Odpowiedz