Savoir-vivre Team Speaka

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Re: Trollowanie na TeamSpeaku

Post autor: Michalinski » 21 maja 2013, o 15:18

Aha! Zapomniałem dodać jedną ważną rzecz. Zasada jest taka, że jak ktoś nie chce byc kickowany, obrażany, zaczepiany etc. w ramach jakkolwiek pojętego żartu to tego nie robimy. :P Sprawa tyczy się wszystkich zarówno Rienca, mnie, Zhara, Ryśka z Klanu, mnie, wszystkich. To tak jak w życiu (ktoś grał? :P). Więc jak Rience będzie kicknięty bez powodu, a sobie takich dowcipów nie życzy (a już wiemy, że raczej już sobie nie życzy) to sytuacja się odwróci i kickujacy też będzie przepuszczony przez kosmiczną rozdrabniarkę. xP

Kickowanie na poważnie ma miejsce wtedy kiedy prosimy kogoś o opuszczenie kanału, a ten nie chce wyjść lub w jakiś inny sposób przeszkadza. Zawsze najpierw jest upomnienie słowne. :) Najlepiej ładną polszczyzną upstrzoną bogatymi formami literackimi wyrażającymi głęboki szacunek dla wypraszanego. :P

Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu na bardziej wszechstronną. :) "Savoir-vivre Team Speaka" :O Yyyyyh

Zablokowany