Savoir-vivre Team Speaka

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
Emka
Weteran
Weteran
Gry: Borderlands 1&2,L4D2
Kontaktowanie:

Savoir-vivre Team Speaka

Post autor: Emka » 20 maja 2013, o 22:39

Sytuacja z dzisiaj:
Piszę do kumpeli, która kupiła Borderlands 2 aby zainstalowała ts, że dorzucałam się do forumowego serwera i mam tam prywatny kanał na którym możemy spokojnie pogadać, umówić się na granie. W tym czasie zostaję przeniesiona z mojego kanału na inny i od razu wywalona z serwera...

Ja rozumiem czasem potrollować, pośmiać się, pokręcić bekę. Ale kurwa bez przesady. To wyrzucanie z serwera przestało być zabawne.

Jeśli forum ma się rozwijać, skupiać coraz więcej graczy, którzy będą korzystać z TeamSpeaka, to takie zachowanie jak "kickowanie" użytkowników dla zabawy jest niedpuszczalne.
Od tępych ludzi gorsze są tylko tępe noże. I igły.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Trollowanie na TeamSpeaku

Post autor: divibyzero » 20 maja 2013, o 23:14

Jeżeli to Rience to nie wiem jakim cudem wszedł w posiadanie admina poza swoim chlewikiem
Jeżeli to nie Rience to odpowiedzialni admini nie są jednak tak odpowiedzialni jak się wydawało

Zgadzam się z Emką oczywiście i już wcześniej zwracałem na to uwagę - kick jest wyraźnym sygnałem dla trollującej osoby, aby zaprzestała tego procederu. Nie powinna być narzędziem wykorzystywanym PRZEZ trolli. *tight ass mode OFF*

Przepraszam w imieniu Azylowych męskich świń ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 20 maja 2013, o 23:40

Przerzuciłem Emkę do nas na moment (To chyba nie jest problem? Możemy już więcej nie przesuwać :)) żeby o coś zapytać, a Rience ją kickną starym zwyczajem. ;) Jak sytuacja będzie się powtarzać, a ktoś sobie nie życzy być kickowany przez kogokolwiek to można się skarżyć do mnie, albo do Zacka.

Awatar użytkownika
Emka
Weteran
Weteran
Kontaktowanie:

Post autor: Emka » 21 maja 2013, o 00:23

Michalinski pisze:Przerzuciłem Emkę do nas na moment (To chyba nie jest problem? Możemy już więcej nie przesuwać )
To w żadnym stopniu nie jest problemem :)
Problemem jest to, że nim zdążyłeś się odezwać, zostałam wykopana z serwera...
Michalinski pisze: Jak sytuacja będzie się powtarzać,
Serio? Sytuacja się powtarza od dłuższego czasu, a mi sie kończą pomysły jak dać do zrozumienia Riencowi, że to mnie nie bawi tylko wkurwia, i że przegiął kilka kicknięć temu...

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 21 maja 2013, o 00:37

No to już ma wyraźny sygnał, że sobie nie życzysz takich zabaw i jak dalej będzie się tak zabawiał to nie będzie miał u siebie channel admina, albo w ogóle nie będzie miał kanału. ;-)

Awatar użytkownika
Senar
Bard
Bard

Post autor: Senar » 21 maja 2013, o 01:42

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU[/youtube]

A generalnie: Rience od dawna trolluje ponad wszelką miarę, a to mnie się czepiają ^^ Poza tym taki Rience ma kanał a Bielakowi nie chcecie dać. A ponoć Azyl chce się rozreklamować, to po co dać Youtuberowi kanał na teamspeaku (nawet jeżeli to jest Bielak, który niekoniecznie ma jakiś duży kanał, ale ma zawsze większy niż "azylowy")

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 21 maja 2013, o 05:26

Też się czasem zastanawiam jak to się stało, że Rience ma u nas kanał.

Nie wykluczam podarowania kanału Bielakowi. Tylko naszą polityką jest dawanie takich prezentów za zasługi, a nie żeby przekupić ;) Bielak jeśli ma ochotę może nas reklamować ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 21 maja 2013, o 06:19

Rience przegina i akurat rozumie wkurwienie Emki bo mi już na nerwy też działa. Wogole nie rozumie jakim on cudem ma mozliwość wypierdalania kogokolwiek z serwera ?

No i popieram Senara. Lepiej niech Bielak ma kanał bo z nim przynajmniej można normalnie porozmawiać.
Michalinski pisze:a Rience ją kickną starym zwyczajem. ;) Jak sytuacja będzie się powtarzać, a ktoś sobie nie życzy być kickowany przez kogokolwiek to można się skarżyć do mnie, albo do Zacka.
No ja pierdole, Michał zdejmij sobie admina daj mi i ja Cie bede kikal. Spodoba Ci się taki zwyczaj ? Bardzo wątpię. No ale co masz protestować ... taki kurwa zwyczaj wprowadze. Przezuce Cie na jakis kanał i jeb z serwera.
Wierz mi, to naprawdę zabawne nie jest.

PS. Sorrki za "przecinki" ale tak jakoś wyszło.

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 21 maja 2013, o 09:52

Wogóle powinny byc dwa ważne punktY korzystania z TSa

- NIE MA przenoszenia w kanałach prywatnych bez pozwolenia przenoszonego.
- NIE MA kickowania bez powodu

Awatar użytkownika
Emka
Weteran
Weteran
Kontaktowanie:

Post autor: Emka » 21 maja 2013, o 10:08

Zhar pisze:NIE MA przenoszenia w kanałach prywatnych bez pozwolenia przenoszonego.
Przenoszenie mi akurat nie przeszkadza - no bo nawet jeśli Michał przeniesie mnie na inny kanał, jeśli poproszę, to wrzuci mnie z powrotem :)

A czasem jest tak, że wejde na tsa, zobacze, że nikogo nie ma, siedzę u siebie i nie sprawdzam co chwilę, czy ktoś gdzieś siedzi - jak w takiej sytuacji zostaję przeniesiona do kanału, gdzie coś sie dzieje to git :D

Nie wiem czy tak się da, ale czy nie możnaby zablokować opcji "kick form the server" dla channel adminów?
No bo jeśli ktoś na moim prywatnym kanale zachowuje się nieodpowiednio, to wystarczy wyrzucić go z kanału. A możliwość wyrzucania z serwera pozostawić wyższej instancji ;)

Zablokowany