Serwer głosowy Azyl Alfa (TeamSpeak)

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Re: Serwer głosowy Azyl Alfa (TeamSpeak)

Post autor: Johnny » 31 gru 2013, o 21:46

A ja nie rozumiem o co chodzi :P No bo nazwy kanałów w sumie moim zdaniem są ok, póki kogoś nie obrażają, a z tymi Junior Adminami? Z tego co wiem, to Junior Admina ma Gronek, Ola, Rinc (chyba, że ma normalnego, nie pamiętam), no i ktoś tam jeszcze od Piecyka.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 31 gru 2013, o 22:03

Gronka to rozumiem a reszta ?
No, Nifelheim się sam nie ogarnie to jestem w stanie zrozumieć też.

Zack - Admin
Michał, Tomi i Oszust oraz gość z Nifelheim to JA
T4NK, Cerber - Super Chanel Admin
Prywatne - właściciele Chanel Admin

Nie widzę powodu dla innych rozwiązań a że jestem wk... dzisiaj to będę bronił swoich racji.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 31 gru 2013, o 22:07

- Pokoje prywatne są dawane wedle uznania więc większość osób może korzystać.. bo czemu by nie? Serwer może być bardziej publiczny. A nazwy to juz swoisty folklor internetu. Ilu ludzi tyle nazw. Na biegunie północnym nie ma ludzi oraz tego problemu. Na innych tsach jest tak samo.

- Juniorów już więcej nie przewidujemy, ich liczba będzie stała albo będzie maleć. Z resztą jeśli serwer na tym nie cierpi, czytaj junior admin ogranicza się do nie szkodzenia to nie widzę problemu. Zawsze można zabrać, to doprawdy dwa kliknięcia. :) Team Speak to chcąc nie chcąc trochę zabawka, nieszkodliwa. Jeśli ktoś będzie miał jakiś problem z kimś na team speaku o może się spokojnie odezwac do mnie, Tomiego czy Zacka. Wysłucham, dam, zabiorę czy co tam będzie trzeba zrobić. Są wieksze zmartwienia. :)

A uściślając: Zack, Tomi i ja - Admin. :)
To też trzymamy rękę na pulsie.

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 31 gru 2013, o 22:26

Mnie osobiście nie podoba się, że się towarzystwo na TeamSpeak "rozbrykało". Za dużo kicków dla zabawy, zmian nicków, opisów, nazw kanałów itp. Poza tym żałuję, że zgodziłem się na junior admina dla Rience'a, bo tak jak myślałem służy on przede wszystkim do "walk na poduszki", czyli przenoszenia dla jaj do karnego jeża itp.

Po prostu za dużo tego. Rozumiem pierwszą podnietę, że "łojezu mamy własny teamspeak" i zabawy adminem. Ale już wystarczy tego, pora trochę dojrzalej się zachowywać ;)

Poza tym do siego roku :-P
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 sty 2014, o 01:07

A propo zabawy tsem. Ciekawe kto to był Gofer z Dżemorem aka michał to p.e.n.i.s. :mrgreen:

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 1 sty 2014, o 11:48

Dobra i tak rozumiesz o co mi chodzi i wiesz, że mam rację ;)

Mam nadzieję, że się Rience wyrobi, wychowuj go ;)

- Kanały prywatne - początkowo mieliśmy politykę, że prywatne kanały otrzymują aktywni forumowicze. Ale z racji tego, że takich było bardzo niewielu, poszliśmy na ustępstwa i postanowiliśmy dawać kanały po prostu aktywnym graczom, którzy często korzystają z TS'a. Myślę jednak, że powinniśmy bardziej pilnować kultury w strefie prywatnej. Nie chciałbym, żeby prywatny kanał był "prywatnym śmietnikiem", w którym właściciel może robić co sobie chce.
- admin: Zack, Tomi, Michal - równoprawni admini
- junior admin: Gronek, Wabciu, Ola, Qeart, Stefol i ...Rience - Pierwsi troje są potrzebni i dobrze się wywiązują w swej roli. Qeart i Stefol mają admina raczej honorowo, ale Qeart dodatkowo zarządza swoim klanem, więc jest to uzasadnione. Natomiast Rience otrzymał JA jako kredyt zaufania, moim zdaniem niepotrzebnie i błędnie.

Tak więc konkluzja - trochę bardziej dokręcić kulturalną śrubę, nie bluzgać na kanałach, nawet prywatnych. Ograniczyć nieco trolling ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

fright1
Stalker
Stalker
Gry: planetside 2

Post autor: fright1 » 1 sty 2014, o 13:47

Ja jakoś nie zauważyłem specjalnie ,,burdelu'' na ts. Jako admin kanału użyłem opcji bany lub kicka 3 razy dla trolli internetowych którzy pierwszy raz w życiu wpisali adres tego serwera.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 sty 2014, o 14:02

Stefol to bardzo dobry admin, wywiązuje się z funkcji bardzo ładnie. Nie dałem mu tego tylko honorowo. Rience...jak się nie wyrobi to zabiorę, często go sprawdzam. :mrgreen: (w nocy w sylwestra!)

Moim zdaniem na serwerze jest spokój, gdy ktoś przegina pałę to reagujemy, siedzimy z Tomim praktycznie na codzień i znamy sprawę z autopsji. W nazwach, kanałach, opisach etc nie ma się czego czepnąć. Jak ktoś nazwie kanał "Ale urwał" a nick bedzie miał "ale to było dobre" to co mam się dopierdolić, że wolelibyśmy wiersz dwunastozgłoskowcem w opisie? No nie. Nie ma odchyłów zwyczajnie. Jdyne co mnie troche wkurwia to ruchome cycki i te miski Amatorki. ;)

A opowiadałem jak Tomi mężnie bronił serwer przed wulgarnym avatarem? Koleś się odgrażał, że jak dostanie bana to odejdzie cały jego klan (ci od Qearta). Tomi postanowił sprawdzić. :mrgreen:

Moja konkluzja jest taka. Zdarzają się trochę dziecinne zabawy w opisy etc, ale nigdy nie przechodzą w jakąś skalę globalną, są w zamkniętym gronie. Zawsze też przychodzi pora opamiętania. Co do stanu serwera - jest ok.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 1 sty 2014, o 14:10

Fright nawet nie wiedziałem, że masz jakąś funkcje. No ale to tak powinno być, niewidoczny a działąjący heheh ;)

Michał nie pindol, bany z opisem "spierdalaj" "spadaj" czy tym podobne to wiesz .... ;)
Co do Rienca to ja po kłótni z nim do niego taki sobie stosunek.
Ola ... tu mam problem bo nie wiem za co ma JA ? Do tego co to za admin z jakims miskiem zamiast nicku ?

Jesteśmy "rodzinnym" kanałem ale kurwa jakiś poziom jednak można by zachować

PS. Wybaczcie moje wczorajsze czepialstwo ale trochę miałem prze.... dzień.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 1 sty 2014, o 14:20

A teraz kończę dyskusję którą zaczełem, żeby nie było, że się czepiam :P

K O N I E C

Odpowiedz