Serwer głosowy Azyl Alfa (TeamSpeak)

Sugestie, problemy, pytania dotyczące infrastruktury Azylu.
Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Serwer głosowy Azyl Alfa (TeamSpeak)

Post autor: divibyzero » 1 sty 2014, o 14:31

Właśnie coś Cię ugryzło Zhar ;)

Nie przeczę, że Stefol to dobry admin, tylko że go ostatnio bardzo długo u nas nie było. Za to siedzi na innym serwerze teamspeak. Z rozsądku powinniśmy nieobecnemu adminowi uprawnienia zabrać (przynajmniej tymczasowo), ale nie robimy tego ze względów honorowych i przyjacielskich ;)
Michalinski pisze:A opowiadałem jak Tomi mężnie bronił serwer przed wulgarnym avatarem? Koleś się odgrażał, że jak dostanie bana to odejdzie cały jego klan (ci od Qearta). Tomi postanowił sprawdzić. :mrgreen:
Słyszałem! Historia o mężnym Tomim zasługuje na więcej uwagi ;)
Michalinski pisze:Jdyne co mnie troche wkurwia to ruchome cycki i te miski Amatorki. ;)
+1

Pomyślcie o TeamSpeaku jak o bloku mieszkalnym albo wielkim domu. Możemy udostępniać pokoje, gdzie ludzie mogą sobie mieszkać i urządzać jak chcą. Pozwalamy na wolność i swobodę, ale to że ktoś mieszka, nie znaczy że może tam robić zupełnie co chce. Żaden właściciel domu/bloku nie pozwoli na bluzgi, bałagan, smród, głośne imprezy non stop itp. Róbcie sobie co chcecie w prywatnych kanałach, dopóki nie godzi to w ogólny interes i poziom serwera ;)

Dlatego uważam, że Ola jest dobrym i potrzebnym adminem, bo wpływa na podniesienie poziomu kultury wśród nieokrzesanych facetów. Ale powinniśmy więcej wagi przykładać do ograniczania bluzgów na kanałach i wywalić cycki i dupy z opisów kanałów
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 sty 2014, o 14:47

Tak Zhar miś w nicku jest wybitnie wkurwiający. ;) Ty Zhar nas wczoraj zobaczyłes wieczorem zdaje sie jak siedzielismy z botem muzycznym w misiowym kanale, gdzie kazdy miał jakis debilny zmieniony nick i nasrane od groma ikonek... no takiego małpiego gaju to nie mamy normalnie. ;-)

Amatorka dostała admina gdyż jest często na serwerze, zwraca uwagę na drobnostki (wypatrzyła gościa co miał cipkę w awatarze) i ociepla wizerunek. Myślę, że będzie miała dobry wpływ na klimat serwera. Dziewczyna z adminem... aż szkoda jakoś przytrolić, nie dośc, że admin to jeszcze kobieta. Nie wypada. ;-) A i dostać bana od kobiety to co innego niż od faceta. Wynegocjuję zmianę nicku na normalny. ;-)
divibyzero pisze:Ale powinniśmy więcej wagi przykładać do ograniczania bluzgów na kanałach i wywalić cycki i dupy z opisów kanałów
Piszesz jakby nie wiem co sie działo na tych kanałach. Nigdzie bluzgów nie słyszałem. Jedynie Niflheim jest dla mnie zagadką. Nigdy tam nie byłem powiem szczerze. :mrgreen: Jest jak strefa 51 czy trójkąt bermudzki czy inny obszar X. A kwestie cycków przemyślimy, uszczuplił bym tez nieco nadmiar podkanałów w prywatnych. Czesto puste stoją.

Jak to Stefol siedzi gdzieś indziej? Stefol wracaj.

Awatar użytkownika
R0mA
Nomada
Nomada
Gry: PlanetSide 2, ArmA, Project Reality, Battlefied.
Lokalizacja: Poland, Slask, Bielsko-Biala/Italy, Piemonte, Biella

Post autor: R0mA » 1 sty 2014, o 15:36

Troche nie widzę problemu, że na wirtualnym komunikatorze ktoś ma zmieniony nick na jakiś debilny, czy na kanałach jest burdel, siedzisz na swoim i masz to gdzieś, tylko żeby na tych "oficjalnych" nie było burdelu jak np. na Cerberusie czy T4NKu.

Jedynie co według mnie by denerwowało to avatary które są obrażające, czy ohydne...

Awatar użytkownika
Klonus
Bard
Bard
Gry: Planet Side 2

Post autor: Klonus » 1 sty 2014, o 17:13

Mnie tam denerwuje tylko, że kanały "oficjalne" znajdują się tak daleko od "przywitań". Tak naprawdę większość osób wchodzi i pierwsze co, to przenosi się do Cerberusa lub TANKa a tych kanałów nawet nie widać na liście jak mi się TS zaloguje. Po co są wyższe kanały, nie mam pojęcia - TSa używam głównie do komunikacji w grze (i rozmów priv).
Ruchome cycki zauważyłem dopiero, gdy ich użytkownicy zaczęli trollować nasz kanał i trzeba było delikwentów zlokalizować do ukarania. Tak więc ni ziębi ni parzy.

Co do ilości adminów/moderatorów, u nas nikt praktycznie nie używa uprawnień, bo nie trzeba. Jak trzeba będzie to po prostu dobrze, by osoba z uprawnieniami była by z nich skorzystać. Postarałem się o to i imo jest ok (przynajmniej na Cerberusie).

fright1
Stalker
Stalker
Gry: planetside 2

Post autor: fright1 » 1 sty 2014, o 19:30

Popieram Klonusa

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 sty 2014, o 19:44

To co chcielibyście kanał powitalny gdzieś bliżej "centrum" serwera? ;-) Zrobiłem małe przemeblowanie. Jak się podoba? Mi podchodzi.

Awatar użytkownika
Klonus
Bard
Bard
Gry: Planet Side 2

Post autor: Klonus » 1 sty 2014, o 22:11

Raczej chodziło mi o to, by to, co teraz znajduje się nad powitaniem (czyli Forum i Publicznie), znajdowało się pod Cerberusem i TANKiem.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 1 sty 2014, o 22:24

A nie mówiłem Michaaaaaaau?
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 sty 2014, o 22:38

Że klany wyżej..? Hmmm. Przestawiłem nieco, teraz jest ciekawiej. :)

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Post autor: Zack » 30 sty 2014, o 08:18

TeamSpeak pnie się w górę w statystykach na GameTracker - trzeba będzie uważać na przypływ trolli ;)

Obrazek
http://www.gametracker.com/server_info/ ... .181:9987/

Odpowiedz