WarZ i afera wokół niego - czy nadal warto kupić?

Postapokaliptyczna gra MMO - WarZ, znana również jako Infestation: Survivor Stories.
Meejt
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: The WarZ, League of Legends & EUNE

Re: WarZ i afera wokół niego - czy nadal warto kupić?

Post autor: Meejt » 31 gru 2012, o 15:51

wczoraj zagrałem z kumplem na serwerze, gdzie grało 15 osób, zabiliśmy jednego typa w Campos i szybko z lootem biegliśmy do Safe Zone'u, jakieś 2 minuty drogi do safe zonu i obydwaj w jednej sekundzie padliśmy na strzała, przez okres jaki jeszcze możesz obserwować okolicę po śmierci nikt się nie zjawił, być może gość był niewidzialny.. Na razie czekam, aż zrobią coś z cheaterami bo na prawdę idzie się wk@#$%ć jak idziesz z pełnym plecakiem i padasz z ręki cheatera..

KubaBest, ja na twoim miejscu zaczekałbym na moment aż rozprawią się z cheaterami.

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 31 gru 2012, o 15:58

KubaBest, najgorsze jest właśnie to, że jest fajnie... Ja np. lubię sobie rano wejść i polatać godzinkę, ten świat daje wtedy to, co czyni go tak ciekawym- poczucie osamotnienia, klimat apokalipsy, możesz oglądać miasta pełne snujących się zombi, przekradać między nimi szukając jedzenia i picia...
Niestety, później budzą się hakerzy, i gra przestaje mieć sens. Giniesz zaraz po respawnie albo do pięciu minut później (jeśli grasz na zaludnionym serwerze). Po prostu bez sensu jest kupować grę, bo nie daje ci tego, za co zapłacisz, a tylko frustrację. Cheater cię zastrzeli i nawet nie zbierze lootu z ciała, bo ma lepszy, albo po prostu po to, żebyś się wkurzył... Jeśli nie zlikwidują problemu cheatów, to ZAKUP GRY NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU. A już broń Boże nie kupuj nic za prawdziwe pieniądze w sklepiku w grze, bo zaraz to stracisz na rzecz hakerów.

Lepiej tymczasowo zakup coś na Steamie ;) Póki będą hakerzy, póty niech cię zakup nie kusi :) Pozdro

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 31 gru 2012, o 16:09

Nie popadajcie też w paranoję z tymi cziterami. Jak padłeś na strzała to mógł Cię zdjąć z oddali koleś snajperką z tłumikiem. Śmierć na spawnie to też nie musi być cziter. Dzwięk młotka przy oberwaniu z broni palnej to bład gry, a nie czit. Koniec papieru toaletowego to brak uwagi, a nie hakerzy.

KubaBest
Uciekinier
Uciekinier

Post autor: KubaBest » 31 gru 2012, o 16:14

Ok, dzięki za opinie

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 31 gru 2012, o 16:41

Najlepiej to latać jak prawdziwy "surwiwalowiec" z dwoma broniami, trochę żarcia bez zapisywania tego na Safe Zone i unikania graczy jak ognia
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Meejt
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: The WarZ, League of Legends & EUNE

Post autor: Meejt » 1 sty 2013, o 11:42

Michalinski pisze:Nie popadajcie też w paranoję z tymi cziterami. Jak padłeś na strzała to mógł Cię zdjąć z oddali koleś snajperką z tłumikiem. Śmierć na spawnie to też nie musi być cziter. Dzwięk młotka przy oberwaniu z broni palnej to bład gry, a nie czit. Koniec papieru toaletowego to brak uwagi, a nie hakerzy.

ale zostaliśmy zabici obydwaj w tym samym momencie przez tego samego typa, jakbyśmy razem na minę weszli

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 1 sty 2013, o 13:51

Ostatnio zauważyłem,że większość graczy która zostaje zabita odrazu mówi CZITER CZITER i ble ble ble, tak samo nie mogą wpaść na to,że albo zabił ich snajper albo dostali porządną serie która ich zabiła ;p, oczywiście zdążyłem zauważyć że w większości przypadków typu haxy to zazwyczaj są rosyjscy gracze, którzy zapewne biorą itemki i później je sprzedają na ebayu czy gdzieś tam ;p...Ale mam nadzieje,że twórcy WarZ zrobią wkońcu zapore AntiCheat i większość cziterków dostanie bana..Bo co to za przyjemność latać z haxami ? i zbierać itemki jak leci..
A i dodam jeszcze to,że gre warto kupić ;p, przynajmniej takiego jestem zdania bo twórcy już zapowiedzieli,że będą poprawiać błędy i takie tam ;)
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 1 sty 2013, o 13:56

Twórcy zapowiadają wiele rzeczy. :mrgreen:

KubaBest
Uciekinier
Uciekinier

Post autor: KubaBest » 1 sty 2013, o 13:58

Michalinski pisze:Twórcy zapowiadają wiele rzeczy. :mrgreen:
To sarkazm, czy z czegoś to wnioskujesz?

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 1 sty 2013, o 15:57

Dzieje się coś dziwnego o.O oficjalna strona gry WarZ nie działa a na zagranicznych forach nic nawet o tym nie piszą hmm, chyba że to tylko u mnie nie działa??
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Odpowiedz