Minecraft

Forum dla budowniczych w Minecraft.
Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Re: Minecraft

Post autor: Michalinski » 4 lis 2013, o 18:08

Ja zacząłem dość z grubej rury, ale nie chcialo mi sie samemu tego trzaskać.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 4 lis 2013, o 18:15

Dawajcie serwer w trybie crative
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Punisher1993226
Stalker
Stalker
Gry: War Thunder, World of Tanks, MineCraft, Starcraf 2

Post autor: Punisher1993226 » 9 lis 2013, o 00:36

A ja mam takie uprawy i rozwinięte rolnictwo ze sam bym mógł ze trzy serwery utrzymywać z żarciem ":P

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 9 lis 2013, o 01:15

Miałeś. Teraz to serwer No More Room in Hell. :P

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 10 lis 2013, o 11:20

Mogliście dać mu skopiować mapę ;)
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
WolandPL
Stalker
Stalker
Gry: Zbyt dużo gier aby je wymieniać :P

Post autor: WolandPL » 19 gru 2013, o 00:30

Minecraft mnie znudził. Grałem w nią od wersji Beta 1.7.3 (wcześniej oglądałem let's playe u JJayJokera - btw, żeby nie było że to dzięki MC trafiłem na tego "boga polskiego jutuba" - to akurat zasługa poszukiwań gameplayu z gry Limbo), i w zasadzie porzuciłem go na stałem od wersji "The Update that changed the world". Niby całkiem niedawno... Okazało się że gra nie spełniła moich oczekiwań.

Nadal uważam, że generator map był bardziej epicki w wersji alfa i beta i dawał wtedy większe możliwości. Nadal uważam, że biomów jest za dużo. Nadal uważam, że jest za łatwy - pasek głodu ciągle regenerujący health i stackowanie jedzenia to zbytnie ułatwienie. Nadal uważam, że wcześniej świat bardziej pobudzał moją wyobraźnię, był bardziej żywy i kolorowy. Z jakiegoś powodu MC dąży teraz do zaspokojenia oczekiwań każdego gracza i do bycia grą podobną do "innych" zamiast być jedyną w swoim rodzaju. Dodajmy do tego pełno bugów, od jakiegoś czasu udziwniona numeracja patchów, glitche i lagi na całkiem mocnych kompach... To ja już wolę 1.7.3 beta. Co jakiś czas crashował, ale przynajmniej świat zawsze ładował się prawidłowo i nie znikał mi spod nóg.

Wielka szkoda. Notch miał lepszą wizję tej gry, szkoda że porzucił ją na dobre - mógł zrobić sobie przerwę tymczasową. Jeb jest pełen pomysłów, ale za każdym razem realizuje te gorsze i mam wrażenie, że w tym biurze się dość mocno opierdalają - jak niby inaczej wytłumaczyć masę błędów w teksturach przedmiotów, które nawet nie były zmieniane w danym update, a których naprawienie zajmuje im ponad dwa miechy?

Punisher1993226
Stalker
Stalker

Post autor: Punisher1993226 » 19 gru 2013, o 22:26

A ja mam pytanie za 10 ptk :) czy jes tu ktoś kto ogarania stawianie serwera na bukkicie ?

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Post autor: Zack » 19 gru 2013, o 22:31

Punisher1993226 pisze:A ja mam pytanie za 10 ptk :) czy jes tu ktoś kto ogarania stawianie serwera na bukkicie ?
stopak stawiał nam serwer minecrafta, ale wyłączyliśmy go na rzecz serwera No More Room In Hell (bo MC się ludziom znudziło)

Punisher1993226
Stalker
Stalker

Post autor: Punisher1993226 » 20 gru 2013, o 10:11

Wiem o tym ze stopak stawiał ale nie takie było pytanie chodziło mi raczej o pomoc ponieważ sam chce postawić serwer:D

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 20 gru 2013, o 23:34

Zack pisze:stopak stawiał nam serwer minecrafta, ale wyłączyliśmy go na rzecz serwera No More Room In Hell (bo MC się ludziom znudziło)
No More Room in Hell w sumie długo nie pociągnęło. ;P

Odpowiedz