Minecraft

Forum dla budowniczych w Minecraft.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Minecraft

Post autor: Assasmine » 19 gru 2012, o 12:06

Tu się pośmiejemy jak z dość ciekawego pomysłu na grę typu create/survival wyrosło coś w stylu nie udanego RPG, religią dzieci neo i no-life 8-)

Edit Senar:

Lista graczy chętnych do gry:
  • - Assasmine
    - Hayden ( w grze "Crimshaw")
    - Senar (Do tego może jeszcze załatwię z 5~~ osób dodatkowych ^^)
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Re: Minecraft

Post autor: Oszust » 19 gru 2012, o 12:11

Nie grałem w to, z czego się można tam pośmiać? ;)

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 19 gru 2012, o 12:20

Ogólnie całej mechaniki gry oraz jej popularności na youtube. Kiedyś głównym celem było zbudowanie sobie schronu i przeżywanie każdej nocy, podczas której to atakowały nas różne potwory, surowce podstawowe były jak na lekarstwo, a jedzenie służyło tylko do generacji zdrowia. Dziś to jest kolorowy świat w którym mamy zaczarowane zbroje, narzędzia, wszystkiego jest pod dostatkiem, a dzieci w wieku 9 lat wyzywają każdego na yt jak ktoś napisze im negatywny komentarz pod filmem >.<
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 19 gru 2012, o 12:35

Ta gra to fenomen pod tym względem, że obaliła twierdzenie jakoby dzieci (nowi, młodzi gracze) chciały grać tylko i wyłącznie w produkcje o niesamowitej grafice i naładowane akcją (Battlefield, Call of Duty, Far Cry i inne shootery). Okazuje się, że gry poprzedniej generacji również mogą do młodych trafić. Ciekawe czy jakby zrobili nowego Fallouta z opcją multiplayer, a grafiką w stylu jedynki czy dwójki, to czy też by się przyjął
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 19 gru 2012, o 12:37

Nie widzę w tym nic śmiesznego. Specyficzna gra z przemieszanymi gatunkami. Lubię ją czasem odpalić, zbudować coś ładnego w singlu i zapomnieć. Na serwerze pewnie większa zabawa.

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 19 gru 2012, o 12:40

Ja od minecrafta wole to : http://www.brickrunner.com/

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 19 gru 2012, o 12:54

Ja też lubię sobie w nią popykać lecz na starej becie lub aflie

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 19 gru 2012, o 13:33

Ale fakt, zamiast robić z tego pokemon-second life mogliby dodać więcej klocków, rozbudować system tych wszystkich zapadni, czerwonych proszków, przycisków itp. Burak to dobrze nakreślił. :P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i4bItwzYyFI[/youtube]

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 19 gru 2012, o 14:16

Nie mogę się do Buraka przekonać, ma strasznie wredny głos i sprawia wrażenie cwaniaka. Nie wiem jaki jest na żywo, ale w filmach nie jest typem przyjemniaczka. W dodatku była chyba jakaś YouTube'owa wojna, gdzie kasta gimbusów napędzana przez Buraka, Magdalenę, Rocka i kogoś tam jeszcze hate'owała inne kanały (w tym shogun1978, który sprawia wrażenie o wiele lepsze niż Ci poprzedni). Nie podoba mi się to.
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 19 gru 2012, o 14:51

Ja w Minecraft'a lubię czasem pyknąć, popisać się kreatywnością w budowaniu czy pograć na serwach typu "Survival Games".
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Odpowiedz