Gameminer i steamgifts

Promocje, Konkursy, Sweet Deals, Giveaways.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Re: Gameminer i steamgifts

Post autor: Assasmine » 7 wrz 2013, o 20:28

Lepiej dawać niż brać :lol:
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 7 wrz 2013, o 21:21

No bo mi pisze, że mam "nieaktywne konto" i muszę albo kupić golda, albo powiązać z jakimś ruskim programem, albo coś tam, albo zrobić giveawaya ;)
A mogę na takie nieaktywne konto (zarejestrowane, ale nieaktywne) zdobywać gierki?

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 7 wrz 2013, o 21:39

Oszust konto zrobi się "aktywne", kiedy połączysz z kontem Steam gdzie masz gier za >100$. W koncie Steam musisz tylko w zakładce "prywatność" zmienić widoczność profilu na publiczną (wtedy Gameminer "zobaczy", że masz gier za więcej jak 100$ i aktywuje konto)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 8 wrz 2013, o 08:35

Aha, dzięki :) No nic, na lapku nie mam za 100$, a mojego konta głównego nie będę łączył z niczym, co ruskie. Od czasów War Z nie ufam niczemu, co jest związane z Rosją i grami ;)

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 14 wrz 2013, o 15:33

Macie jakieś porady do GameMinera?
Kupiliście złoto? W losowaniach za węgiel jest mała szansa wygrać... A jeśli macie złoto, to jak je zdobyliście, zakup czy inaczej?
Dajcie, proszę, porady dla początkujących, nic nie wygrałem jeszcze ;)

Aha, i czy na pewno te strony są legalne? Konto na lapku powiązałem, bo mam tu gier za może 10 Euro, ale głównego bym nie zaryzykował, tam trzeba podać hasło do swojego konta. A ja ruskim nie wierzę (już).

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 15 wrz 2013, o 11:06

Wszystko wskazuje na to, że to legalne ;) Ja sobie jednak darowałem zabawę z tym GameMinerem, bo żeby się zalogować muszę za każdym razem się autoryzować w Steam (pewnie dlatego, że czyszczę cookies po zamknięciu przeglądarki).

Z drugiej strony podejrzewam, że Steam tego nie pochwala. Klucze pochodzą z różnych źródeł (np. z Humble Bundle), pewnie się trafią takie z blokadą regionalną albo inne mniej legalne ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 15 wrz 2013, o 13:15

Ja używam konta założonego na laptopie, mam tu kilka tanich gierek, jak stracę to konto, to nie będę płakał, dlatego się bawię ;)
Wciąż mam jednak max. 5 węgla, co mi ogranicza dostęp do losowań, bo zapisać się mogę na takie, gdzie jest po 1000+ losujących. Czy jak oddam jakiś klucz/grę, to jest szansa dostać np. golda i wbić się na losowania, gdzie jest szansa coś wygrać? Na losowaniach za golda zdarza się po kilku losujących, widzę tu światełko w tunelu ;)
To co powinienem teraz zrobić, oddać jakąś grę? Kupiłbym coś za parę euro i oddał... Warto?

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 16 wrz 2013, o 08:02

1 golda dostajesz jak ktos z twojego invite sie zarejestruje. Za niektore gry mozna dostac golda ale za które to Ci nie powiem bo sam nie wiem.

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 12 paź 2013, o 18:37

Nie chce mi się tworzyć nowego tematu, bo to jednorazowa akcja i podobna do Gameminera.
Poszukuję klucza Steam do Terrarii. Oczywiście dam coś w zamian, proszę posiadaczy owego klucza o info na PW, tam się dogadamy :)
PS. Może być gift na Steam, podam nazwę konta, na jakie to wysyłać.

leniktom
Przybłęda
Przybłęda
Gry: Civilization 5

Post autor: leniktom » 24 sty 2014, o 00:10

Aktualne kody będą znajdować się na FaceBooku https://www.facebook.com/gameminerkody

Odpowiedz