Konkurs HearthStone- gra do wygrania!

Promocje, Konkursy, Sweet Deals, Giveaways.
Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Konkurs HearthStone- gra do wygrania!

Post autor: Oszust » 9 lut 2014, o 17:33

Witam!

Chcielibyśmy zaproponować Wam dziś nowy konkurs, w którym do wygrania będzie gra w wersji PC na Steam, zaś zwycięzca sam ją sobie wybierze z następujących:

Civilization V

Jagged Alliance: Back in Action

Mafia II

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Co trzeba zrobić, aby stanąć przed dylematem wyboru z powyższej listy? Otóż wystarczy ściągnąć darmową grę od Blizzarda, zwaną HearthStone, stąd: http://eu.battle.net/hearthstone/pl/
Potem tylko potrenować i pokonać mnie RAZ w Pojedynku. Hie hie hie, proste, nie? :P

Dla ułatwienia kilka zasad:
- każdy chętny może próbować raz dziennie, najlepiej w godzinach wieczornych. Od 19 zazwyczaj jestem w domu, do 22 mogę czekać. Chęć sprania mi zadka proszę zgłosić w tym temacie, z propozycją godziny, potwierdzę ją i się ustawimy.
- możecie używać WSZYSTKICH kart, możecie je kupować, zbierać i jak tam jeszcze chcecie zdobywać, natomiast ja nie mogę używać żadnych kart legendarnych (najrzadszych i najmocniejszych), z takim żółtym kryształkiem. Jak je u mnie zobaczycie, dostaję dyskwalifikację!
- gram TYLKO jedną klasą, Magiem, Wy zaś możecie wybierać dowolną. Znacie moją, więc można to wykorzystać w budowie talii.
- jak się już zarejestrujecie na BattleNecie, podajcie tu ksywkę, po jaką to zrobiliście, wyślę zaproszenie, tylko tak będzie można rozegrać ze sobą Pojedynek. Ze względu na betę po dodaniu znajomego grę trzeba wyłączyć i ponownie włączyć, niestety tak to działa. Podajcie ją razem z tym numerkiem, który Wam wyskoczy obok nicku. Nie dodawałem nigdy znajomego, więc nie wiem, jak to działa. Zbadamy to.
- pierwsze Pojedynki możemy zagrać od 11.02.2014 (wtorek), po zakończeniu poprzedniego konkursu DayZ.
- konkurs trwa od 10.02.2014, pierwsze pojedynki już od następnego dnia, zaś czas trwania jest na chwilę obecną nieograniczony. Zastrzegam sobie tylko prawo zdjęcia konkursu, jeśli nie będzie chętnych.

Co mogę dodać? HearthStone to fajna karcianka, która daje graczom prawie że równe szanse. Po przejściu tutoriala (treningu) można zbudować podstawową talię, którą można już coś ugrać.
Jeśli chcecie zakupić troszkę kart za walutę in-game (przypominam, gra jest darmowa, ale można przyspieszyć i kupić karty za prawdziwe pieniądze, co nie jest niezbędne do zabawy, ja nie wydałem ani grosza), to poszukajcie w Google hasła "hearthstone hidden quest" i je poróbcie. Dostaniecie złoto, za które trochę kart kupicie, a jak będziecie mieli szczęście, to może legendarki wpadną. Jest to zupełnie losowe.
Poza tym raz dziennie dostaniecie tzw. questy dzienne (daily quest), za wykonanie których też jest złoto. Nowe paczki z kartami wpadają dość łatwo.

Dodatkowo, jeśli ktoś mnie pokona, napiszę dla niego specjalną pochwałę, że jest wielki (-a), wspaniały (-a), mądry (-a) i w ogóle. Bo na razie będę szydził po każdej walce :D No chyba że ktoś mnie pyknie w pierwszej, wtedy będzie error...

Gra jest bardzo przyjemna, darmowa i fajnie jest zagrać partyjkę przed snem.
Zapraszam odważnych!

Awatar użytkownika
olek3d
Nomada
Nomada
Gry: CS DayZ SAMP BF2BC

Re: Konkurs HearthStone- gra do wygrania!

Post autor: olek3d » 9 lut 2014, o 17:59

Już mi to chyba proponowałeś .. pokemony ^^

ShinePL#2337
Najważniejsze jest to żeby nie dać się ugryźć !

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 9 lut 2014, o 18:25

Nope, jeszcze nikomu nic nie proponowałem :P
Co Ty taki niski numer masz? Długo już grasz? :D

Szanser
Uciekinier
Uciekinier

Post autor: Szanser » 9 lut 2014, o 20:11

Widzę 1 mały mały błąd w tym co napisałeś ... System wybierania przeciwnika jest losowy do tego w tą gre gra jakieś +100.000 w tym samym czasie ... Jak chcesz z kimś zagrać ? nie mówiąc o tym że jak ktoś gra krócej od ciebie to na pewno go nie wylosuje ...

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 9 lut 2014, o 20:19

Jest możliwość dodawanie do przyjaciół i chyba gry z nimi.

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 9 lut 2014, o 22:30

Dokładnie tak, w lewym dolnym rogu jest taka ikonka z ludkiem, tam się dodaje znajomych i można z nimi grać. Na razie słabo to działa, ale działa. Trzeba dodać znajomego, wyjść z gry, wejść ponownie i wtedy można sie prać.

No ludzie, jestem cienki jak ogon węża, grę w sumie chcę oddać, kto chciałby spróbować mnie przeczołgać w pyle areny? ;)

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 10 lut 2014, o 05:10

olek3d, poszło zaproszenie do znajomych.

Szanser
Uciekinier
Uciekinier

Post autor: Szanser » 11 lut 2014, o 16:59

Rulas#2152

Stunshooter
Stalker
Stalker

Post autor: Stunshooter » 11 lut 2014, o 17:45

możesz mnie zaprosić, mój nick jak można by się domyślić to: Stunshooter
i nie wiem czy to jest w nicku ale za nim jest takie coś: #2834

Szanser
Uciekinier
Uciekinier

Post autor: Szanser » 11 lut 2014, o 17:58

Poszło ... wbijesz ;) ?

Odpowiedz