Konkurs - Infestation (Niezbanowane, czyste konto!)

Promocje, Konkursy, Sweet Deals, Giveaways.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Re: Konkurs - Infestation (Niezbanowane, czyste konto!)

Post autor: Assasmine » 25 lut 2014, o 17:38

Obrazek
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Zywy
Stalker
Stalker
Gry: League of Legends, DayZ Mod, DayZ Standalone

Post autor: Zywy » 27 lut 2014, o 23:49

Jutro o godzinie 20:00 zostanie wyłoniony zwycięzca.

Zywy
Stalker
Stalker
Gry: League of Legends, DayZ Mod, DayZ Standalone

Post autor: Zywy » 28 lut 2014, o 20:19

Dnia 28.02.2014r, głos czterech osób był jednoznaczny. Klonus ruszył bardziej w stronę historyczną, jakbyśmy chwycili za książki i zaczęli czytać, uczyć się kilka minut przed egzaminem czy zaliczeniem, z kapką humoru autora. Assasmine powiem Ci szczerze, że zaciekawiła Nas twoja historia. Gdybyś posiedział jeszcze jakieś 30 minut nad tym to mielibyśmy niezły dylemat, którą z prac wybrać. Głównie na naszą wyobraźnie zadziałała tajemnicza postać, którą każde z Nas sobie wyobraziło. Mimo wszystko na miejscu pierwszym pojawił się KryngeerPL. Myśleliśmy, iż historia zakończy się sielanką, jednakowoż to właśnie zwrot akcji zaważył nad naszym wyborem pracy. Opis otoczenia oraz ogółu zadziałał również na wyobraźnie co pozwoliło Nam stworzyć własną "wizję" tego co czytamy.

Każda z prac miała swój własny, oryginalny punkt, który nas uwiódł. Ja osobiście miałem dość spory dylemat, a są to tylko trzy prace, bałbym się szczerze, gdyby pojawiło się tyle prac ile w przypadku DayZ Standalone. Moja głowa zapewne by wybuchła od bezradności.

Gratuluję wszystkim trzem osobom, które wzięły udział w konkursie!
KryngeerPL - ostatnio nie widać Cię na forum, poczekam ok. 2-3 tygodni, aż zgłosisz się do mnie na PW po odbiór nagrody w innym przypadku, wygrana trafi do rąk Assasmine.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 28 lut 2014, o 21:07

Jak nie wygram to chcę nawet (internetowy może być) dyplom za drugie miejsce :lol:
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 15 mar 2014, o 12:32

KryngeerPL się zgłosił? :P

Odpowiedz