Konkurs Project Zomboid

Promocje, Konkursy, Sweet Deals, Giveaways.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Re: Konkurs Project Zomboid

Post autor: Assasmine » 7 gru 2013, o 21:25

Umar!
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 8 gru 2013, o 12:35

Właśnie widzę, że konkurs coś umarł.. nikt nie piszę, nikt nic nic nic :(..wieczorem rozmyślę komu wręczyć koda za konkurs, bo jak widać te 3y osoby które się zgłosiły, mają także otrzymać darmowego klucz bez konkursu :P.., ciężka decyzja
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 8 gru 2013, o 13:23

Mimo że podobno mam klucz mogę coś napisać ;) Azyl nie jest sławny (żartowałem :P) powinniście poinformować o konkursie oficjalne polskie forum project zomboid
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk

Post autor: Assasmine » 8 gru 2013, o 14:00

Załóżmy że zombiaki to tępaki z takimi samymi zmysłami węchu, wzroku, słuchu (dotyku raczej nie...) Ich inteligencja opiera się na zjeść to co się rusza, lub śmierdzi na kilometr, podnieść i upuścić patyk. I nie mieszam spraw rodzinnych do tego.

Budzę się niedaleko wiosek w opuszczonych PGR'ach. Mam na sobie jakieś ubrania, manierkę wody, stary nóż, stary, mały plecak z dwoma konserwami tyrolskiej, półbochna chleba, mapą powiatu i pękniętym kompasem. (czyli elitarny full wypas)
Pierwsze co to zbieram kilka najprostszych kijów. Ostrze ja na oszczepy i włócznie po czym idę w stronę najbliższego miasta przez wioski. Staram się nie wchodzić do dużych zamkniętych domów, omijam każdą większą grupę truposzy, pojedyncze zabijam i przeszukuję. Kiedy o zmroku dochodzę do miasta, szukam jakieś kryjówki np. dach marketu, piwnica w bloku z kilkoma wyjściami.

Skoro świt ruszam na zakupy. Zdobywam jakiś środek transportu. Samochód, wózek sklepowy, co będzie pod ręką. Zbieram zapasy żywności, ziemi, nasion, pojemniki na deszczówkę i filtry. Wszystko zawożę do w miarę wysokiego budynku na skraju miasta z płaskim dachem. Buduję farmę na dachu oraz miejsce do zbioru i uzdatniania wody. Na dole niszczę wejścia na górę. Od teraz mam do tego drabinę lub wysuwane schody, oraz prowizoryczną windę na towary. Obowiązkowo biorę się za system obronny jak mini fosa, wilcze doły, pale. Buduję wiatraki i panele słoneczne, system ogrzewania w domu na zimę, mini farmę w którymś z pomieszczeń. Po roku lub dwóch opalam się na dachu wśród pachnących truskawek, sącząc drinka i oglądając wszystkie odcinki mody a sukces ;)

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Post autor: Zack » 8 gru 2013, o 16:40

Assasmine pisze:Mimo że podobno mam klucz mogę coś napisać ;) Azyl nie jest sławny (żartowałem :P) powinniście poinformować o konkursie oficjalne polskie forum project zomboid
To to Taran, Twój konkurs zareklamuj go na zewnątrz ;) Fajna opcja, żeby zdobyć nowych forumowiczów.
Assasmine pisze:Mogłeś przerobić Deutschland Deutschland liber alles, ale żeby Marsz Dąbrowskiego? ;)
Też uważam, że trochę dystansu można mieć ;)

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 21 gru 2013, o 12:07

Taran ma porozsyłać kody jak naprawi komputer, bo tam miał je pozapisywane.

Póki co zamykam.
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Zablokowany