Konkurs Project Zomboid

Promocje, Konkursy, Sweet Deals, Giveaways.
Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Konkurs Project Zomboid

Post autor: Taran » 24 lis 2013, o 16:46

No więc dzisiaj rusza konkursik, i będzie on trwał do 28.11.2013, tak długo aby każdy się wykazał :D..Do wygrania są trzy klucze, tzn trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną wybrane i wynagrodzone :)..Wybierać będę ja i Aracz.A teraz przejdzmy do sedna:

Co zrobisz, gdy będzie apokalipsa zombie?? Co zrobisz aby jak najdłużej przeżyć? Czy będziesz dbał tylko o siebie czy też będziesz pomagał innym??

Powodzenia :twisted:
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Re: Konkurs Project Zomboid

Post autor: Oszust » 25 lis 2013, o 00:33

No to może ja zacznę :P
A więc, gdy już nastąpi apokalipsa zombi (pan Porter napisał wszak w jednej z odpowiedzi dla nas, że nastąpi ;) ), to pierwsze co, to wyjrzę przez okno, jak tam sytuacja. Potem zadzwonię do mamy, żeby się zamknęła w domu i nikogo, prócz mnie i brata nie wpuszczała. Potem do brata, żeby pakował rodzinę i gnał do mamy :)
Następny krok to zabranie z szafki mojego plecaczka. Kiedyś miałem film na prepersów i zmontowałem sobie taki plecak, który daje szanse przeżycia poza domem- nóż (taki pro, nie jakaś podróba, można poważać nim płyty chodnikowe), krzesiwo, żyłki, haczyki, medykamenty, kompas i wiele innych drobiazgów. Zatem, jeśli się da, to przebiję się do samochodu (w sumie to kilka metrów od klatki, dalej nie parkuję), a jeśli sytuacja na zewnątrz będzie fatalna, horda trupów i takie tam, to przeczekam pare dni w domu. Czwarte piętro, solidne drzwi, da się. Oczywiście będąc w kontakcie z rodziną, zakładam, że telefonom komórkowym jakiś czas nic sie nie stanie.
Przez balkon dam radę nawiać w razie czego w dół, gdyby sąsiedzi chcieli mi wyjeść mózg i będą pukali w drzwi.

Jak już dostanę się (oby wraz z resztą rodziny) do mamy, to będzie pół biedy, dom jest w zasadzie pancerny i u mamy jest zapasów na co najmniej kilka tygodni, sama prowadzi ogród, teraz ma mnóstwo słoików, mrożonego mięsa, no ogólnie zapasy są. Tam byśmy siedzili czekając na info, tudzież ratunek, co się dzieje. Jak po kilku tygodniach nic, to zapewne zaczęlibyśmy organizować podróż, pewnie na północ, Norwegia, bo mrozy i zombiaki będą zamarzać ;)

Co do dbania o innych, to tylko rodzina. Bezwzględnie, bo nie da się pomagać wszystkim. Wydaję mi się, że w takiej ekstremalnej sytuacji działają instynkty, albo ty, albo ktoś obcy.

I tak przy okazji, planuję zakup profesjonalnego łuku. Gdyby apokalipsa zombi miała nastąpić, z nim byłoby łatwiej :P Kupię go na dniach, będzie w razie czego, he he.

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 25 lis 2013, o 10:59

Zawczasu, podyktowany wieloletnim doświadczeniem z zombie w grach komputerowych i filmach wygrywam w lotto. Następnie przygotowałem sobie wyspę na Pacyfiku ze wszystkimi wygodami i porządną ochroną + podziemne bunkry, rozwinięcie fortyfikacji oraz powierzchni magazynowej, że nie wspomnę o podziemnych farmach stanowiących rezerwy gdyby sama wyspa nie była w stanie dostarczyć pożywienia. Z resztą ile można wtranżalać banany. Wyspa będzie miała swój system radarowy, sonarowy, stację meteorologiczną, geologiczną, teleskop laboratorium medyczne i techniczne, lotnisko... no i mase, masę mądrego, drogiego sprzętu. Pod względem broni będą wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze na wypadek gości (pieprzyc ocalonych!), działka wszelakiego kalibru do obrony przeciwlotniczej jak i morskiej. Dodatkowo niewielka flota kutrów uzbrojonych w torpedy i działka lekkiego kalibru. Może styknie forsy na ze dwa niszczyciele i łódź podwodną. Na to wszystko kupię solidny szwajcarski scyzoryk, tak na wszelki wypadek gdyby nie wypaliło z niszczycielami.

Gdy nadejdzie dzień Z! Wsiądę do mojego opancerzonego pojazdu gąsienicowego-amfibii uzupełnionego w zapasy jedzenia, paliwa, części etc, z armaty rozwalę drzwi od garażu (nie ma czasu!) i wtargnę na ulicę taranując zombie. Po drodze bede zabierał w miare możliwości częśc ludzi z uwzględnieniem ładnych dziewczyn. Przebiję się na lotnisko gdzie będzie już czekał odpowiednio przygotowany transporter wojskowy, wpadnę na rampę i startujemy! Po kilkunastu godzinach bezpiecznie ląduje na mojej wyspie pławiąc się w bezpieczeństwie i wygodach.

Gdy się już ugruntuję polecimy z drużynami zobaczyć jak tam sytuacja na swiecie, może jeszcze kogoś weźmiemy ponownie z uwzględnieniem ładnych dziewczyn. :)

Tymczasem laboratoria będa wymyslać lek na wirusa oraz napęd kosmiczny.

Ta-da. :P To był wariant z wygraną w lotto. Istnieje drobna szansa, że nie wygram i nie będe mógł sobie kupic tej wyspy na oceanie. W tym wypadku prysnę kanalami do najbliższej jednostki wojskowej wraz z najbliższą rodziną. Możliwe, że poproszę o zrekrutowanie i będe miał wszystkie zombie świata w nosie bo wbrew obiegowej opini zombie nie są w stanie pokonać uzbrojonego oddziału żołnierzy, tym bardziej w opancerzonych pojazdach. Tfu nawet obita deskami ciężarówka wojskowa by wystarczyła. :) Prawdopodobnie w armii doczekał bym końca tej niemożliwej zombie apokalipsy i cóż..borykał bym się ze światem jaki by po niej pozostał.

Koniec!

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 25 lis 2013, o 12:24

bede zabierał w miare możliwości częśc ludzi z uwzględnieniem ładnych dziewczyn
No a ja? Heloł?

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 25 lis 2013, o 13:08

Gatunek musi przetrwać, Oszust! Nie będzie brał panów, żeby mu dziewczyny podbierali.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
DoktorInVitro
Stalker
Stalker
Gry: Dota 2, CS:GO

Post autor: DoktorInVitro » 25 lis 2013, o 13:45

Najpierwej zgrupowanie się z najbliższymi i uzbrojenie w siekiery, których nie trzeba przeładowywać, łomy sygnowane autografami Gordona Freemana, złote pistolety, kastety "SWAG" , "YOLO" i tak dalej. Wyprawa całą grupą naszymi opancerzonymi bulgoczącymi amerykańskimi suvami na jakiś odludny zakątek, bo wiadomo.. im mniej ludzi tam było przed apo.. tym mniej zombie po. Po drodze zabierając z sejmu kilku polityków, coby było kogo rzucić gdyby zombie chciały przeszkodzić w jakiś sposób.

Później tylko sielskie życie jak w Madrycie wybijając zombie w rytm kawałków Justina Biebera, zajadając się puszkowanym i suchym wojskowym przepysznym żarciem, którego przypadkiem w opuszczonej tajnej bazie CIA znajdziemy całe tony wcześniej wybijając wszystkich strażników z pomocą Haliny, która z łuku strzeli a jak będzie trzeba to sweter uszyje.

Czy będziemy pomagać innym ? Jeżeli oni będą chcieli wspomóc nas malutką darowizną w postaci przyczepy jedzenia czy broni z amunicją to dlaczego nie. O nic nie będziemy musieli się bać, wszak naszymi sojuszniczkami będą byłe złote medalistki w trójskoku na wózku inwalidzkim pochodzące ze złotych czasów olimpiad kiedy to sterydów jadło się więcej niż śniadania i obiadu (zdrowe i postawne baby).

Koniec końców przy kolejnej wyprawie po środki na ból dupy do opuszczonego szpitala całkowicie przypadkiem znajdziemy szalonego naukowca, który przez pomyłkę zamiast nowego leku na ból głowy, który od razu trafia w ból stworzy lek, który uchroni cały świat przed rozrostem apokalipsy i w przeciągu 2 lat 3 miesięcy 17 dni 8 godzin 23 minut i 9 sekund zombie całkowicie przestaną istnieć. I wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie bez bólu dupska.

Kunjec.
Steam: szramabdg

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 25 lis 2013, o 15:13

Oszust pisze:No a ja? Heloł?
Mówiłem o ładnych dziewczynach Oszust. ;-) No, ale co ja bym bez Ciebie zrobił gdyby piekło zeszło na ziemię? Czekaj "na kwadracie", "tam gdzie zawsze" bądź w innym wiadomym miejscu, a przyjadę moja pancerna gabaryną. Nałapiemy tyle ładnych dziewczyn ile wejdzie do samolotu. :P

Awatar użytkownika
DoktorInVitro
Stalker
Stalker
Gry: Dota 2, CS:GO

Post autor: DoktorInVitro » 30 lis 2013, o 12:13

Czyżby konkurs umarł ?
Steam: szramabdg

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 30 lis 2013, o 12:31

Napisałem Newsa na stronie głównej ;) Przepraszam, że tak późno, ale zapomniałem. Rozsyłajcie po znajomych!
http://azylalfa.pl/konkurs-project-zomb ... -wygrania/

I lajkujcie na Facebook:
http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 4792661159
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Michalinski
Naukowiec
Naukowiec

Post autor: Michalinski » 30 lis 2013, o 13:44

Jak to juz koniec. :)

Zablokowany