Re: Konkurs (DayZ, Tomb Raider itd)

Promocje, Konkursy, Sweet Deals, Giveaways.
Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Re: Konkurs (DayZ, Tomb Raider itd)

Post autor: Zhar » 1 kwie 2014, o 11:37

UPDATE 04.04.2014

Małe poprawki bo widzę, że dałem za łatwe pytania

Konkurs startuje teraz i potrwa do soboty. Na razie będzie zamknięty a Wy zastanawiajcie się nad odpowiedziami.
Dlaczego temat będzie zamknięty ? Ano dlatego żebyście nie ściągali od siebie. :P

1. Jeżeli jesteście pewni odpowiedzi to wysyłajcie je do mnie na PW, Tytułując temat jako "Konkurs". W sobotę umieszczę je tutaj w kolejności w jakiej będą napływały i wtedy podam kto wygrał.

2. Jeżeli by się okazało, że wszystkie odpowiedzi trafi tylko jedna osoba to może dorzucę jakiś bonus do DayZ .

3.
- W razie więcej niż 9 prawidłowych odpowiedzi (100% trafienia) osoby te wezmą udział w dogrywce.
- Jeżeli 100% trafien będzie dokładnie 9 (tyle ile nagród) to wtedy będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
- Jeżeli będzie mniej niż dziewięć 100% trafień wtedy następne nagrody będą przysługiwały osobom z największą ilością prawidłowych odpowiedzi i kolejnością ich wysłania na PW.

Trzeba dopasować osoby do opisów. Żeby było sprawiedliwie połowa to mężczyźni, połowa kobiety.

1. ...................... - polski pisarz i publicysta, znany z kolorowych skarpetek ;). Zmarł w USA.
2. ...................... - polski lekkoatleta, wokalista.
3 ....................... - aktor, piłkarz, "rzeźnik z Wimbledonu"
4. ...................... - amerykański aktor, bokser-amator (4 zwycięskie walki)
5. ...................... - litewski filozof i pisarz. Był wieloletnim mistrzem Litwy i Związku Radzieckiego w pływaniu.
6. ...................... - amerykańska aktorka i pływaczka. Jeszcze przed ukończeniem dwudziestego roku życia została mistrzynią w młodzieżowych zawodach pływackich.
7. ....................... - amerykańska aktorka i modelka, była wrestlerka. (moja rówieśniczka).
8. ....................... - polska sportsmenka która wystąpiła w "Rodzinka.pl" i "Pierwsza Miłość"
9. ....................... - utytułowana polska sportsmenka i założycielka Fundacji Avanti.
10. ..................... - urodzona w Allentown w Pennsylvanii amerykańska sportsmenka (niepełnosprawna), aktorka i modelka.

Nagrody ? (steamowe gifty)

1. DayZ
2. Tomb Raider: Survival Edition
3. Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 + How to Survive
4. Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 + WarZ
5. Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
6-9. "nagroda pocieszenia" - Rochard: Hard Times

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Re: Re: Konkurs (DayZ, Tomb Raider itd)

Post autor: divibyzero » 3 kwie 2014, o 22:58

Dałem info w filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=jqxZJFyFuHI

Teraz to współczuję Tobie Zhar organizacji konkursu, bo widzowie wybredna banda ;) Musisz stanąć na wysokości zadania ;)
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 4 kwie 2014, o 06:21

Myslę, że przy nagrodach wartych na steamie razem +|- 100 "ełuro" nie mają co narzekać ;)

W sobote po południu (ok 16:00-17:00) zamykam przyjmowanie odpowiedzi i w niedzielę wrzucę 10 na dogrywkę tylko dla tych którzy mi wyślą odpowiedzi na 1 część.

Tak więc:

4. Dogrywka będzie polegała na tym, że podam 10 kilku zdaniowych cytatów z różnych książek i trzeba będzie podać tytuł i autora. Tematyka książek będzie różna od biografi przez kryminał, romans aż do fantasy i post-apo.

Dogrywka potrwa od ... soboty/niedzieli do wtorku do 16:00

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 4 kwie 2014, o 11:39

5. Jeżeli uda mi się na Playfire zebrać odpowiednią kwotę to za jakiś czas osobie która zdobędzie 1 miejsce - do "DayZ" dorzucę "Goat Simulator". Niestety nie jest ten dodatek na 100% pewny więc proszę bez podniecania się ;)

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 kwie 2014, o 20:01

Część druga konkursu i decydująca.

Do tego etapu wchodzą tylko
: Oszust, Johnny, R0mA, Gronek, iThaeder, olek3d, Patryk96a, WhiteDjango, Assasmine i KryngeerPL

Jak zwykle odpowiedzi na PW. Podajecie autora i dokładny tytuł książki z której pochodzi cytat.

1. Adela rzuciła głową, gestem, który znał, rzucała tak, gdy kochałą się z nim w swojej ulubionej pozycji, siedząc na nim okrakiem. Oczy jej błysnęły. Ten błysk znał również.
- W Europie - powiedziałą głośno, rozglądając się - nie mogłoby się zdarzyć coś podobnego. By brzydką aluzją znieważono cześć cnotliwej damy. I to na turnieju, na którym damę ową zaledwie wczoraj okrzyknięto La Royne de la Beaulte et des Amours. W przytomności turniejowych rycerzy.

2. Jako prywatny śledczy Henrik sądził, że "motywu leżącego u podstaw śledztwa" można szukać w strukturze przedsiębiorstwa. Ponieważ od początku przedstawił Harriet jako osobę szczególną, ktoś - krzywdząc dziewczynę - mógł chcieć skrzywdzić Henrika. A może Harriet weszła w posiadanie jakiejś drażliwej informacji dotyczącej koncernu i tym samym stałą się dla kogoś zagrożeniem. Mimo, że były to tylko luźne spekulacje, Henrikowi udało się w ten sposób zidentyfikować grono trzynastu osób, które uważał za "szczególnie interesujące".

3. Hrabia szponiastym paznokciem rozpruł kopertę i wydobył kartkę pokrytą eleganckim, kaligraficznym pismem.
- O! - zdziwił się.
- No co tam? - zagadną Igor.
- Moja przyjaciółka wybiera się do Polski i zapowiedziała się z wizytą u nas. Będzie w Polsce w środę po południu i zostanie wszystkiego kilka godzin. Ale wyobraźcie sobie, że chce się ze mną spotkać - Twarz arystokraty rozpłyneła się w uśmiechu. - Ma jakąś sprawę. Pisze, że pamięta nasz kraj jeszcze z czasów prrzed rozbiorami, a tradycyjną polską gościnność zachowuje do dziś we wdzięcznej pamięci.

4. - Ja poproszę o polską Belvedere. - Zrobiła światową minę, wiedząc, że go nacina. Jezu! Butelka za sto piećdżiesiąt dolców w sklepie. Tutaj pewnie sześć razy drożej. - W szklane z lodem.
Uśmiechną się znowu.
- Tego się nie podaje ani w szklance ani z lodem. To nie whisky- wyjaśnił. - Ale zamawiam.
- Ja też! Ja też! - powtórzyły jak echo Vixen i Shainee.
Kelner nie zdziwił się za bardzo. Szybko przyniósł trunki, dla "parafianina" szklankę wody i wysłuchał sążnistych zamówień Higginsa po francusku.

5. No właśnie.
Afera na Okęciu, grudzień 1980 roku. Nikt do tej pory nie napisał prawdy - dlaczego stało się to, co się stało i dlaczego czterech piłkarzy zostało zdyskwalifikowanych, a trener Kulesza wyrzucony ?
Jak to zwykle bywa - przez kobietę.
Dziennikarz Wojtek Zieliński, dziś już niestety świętej pamięci, ożenił się z kobietą z przeszłością. A pisząc bez ceregieli z prostytutką, znaną na mieście, wśród piłkarzy również.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 kwie 2014, o 21:04

6. Spojrzała znowu, w górę i na dół strony, nigdzie jednak nie znalazła "królowej wdowy". Zastanawiające. Cofnęła się o kilka kartek - nic, a potem o kilka do przodu i wreszcie odkryłą je: "Królowa wdowa jest wdową po królu i jako taka ma cieszyć się większością przywilejów należacych się jej jako królewskiej małżonce". Mieściło się na stronie 224. Marszcząc czoło odszukała stronę 247. W połowie tej strony powinno zaczynać się zdanie: "Odnośnie do procesów cywilnych, wszyscy zagraniczni juryści zgadzają się ...", nie dostrzegła go jednak.

7. Rektor przyjął mnie w swoim gabinecie na jedenastym piętrze wieżowca, w którym mieści się Uniwersytet San Andres. Wieżowiec stoi na skraju starego centrum La Paz i wygląda tak, jak wiele budynków po zakończeniu powstania warszawskiego. Ściany podziurawione kulami, tu i tam mur wyszarpany pociskiem artyleryjskim. W wielu oknach nie ma szyb, a ponieważ jesteśmy na wysokości blisko czterech tysięcy metrów, ostre i zimne wiatry przeciągają korytarzami. Studenci siedzą na wykładach zmarznięci i skuleni, wicher wyrywa im notatki i rozsiewa je po ulicy.

8. Poranek był dwa razy paskudniejszy niż poprzedni dzień. Wszyscy obudzili się z poczuciem niesprecyzowanego zagrożenia. Żadne z nich nie umiało określić, jakie to zagrożenie kładło się cieniem na ich egzystencji, ale czuli ten cień.
Poprzedniego dnia prosto z Tulipanowej wyteleportowali się do kawalerki, gdzie przywitały ich stęsknione żaby. Zamówili pizze i opowiedzieli sobie wszstko dokładnie. A potem niestety zaczęli wyciągać wnioski.

9. Sądząc z luźnego kroku posłanych przodem zwiadowców i braku ubezpieczających, widać było, że bandyci nie spodziewają się ataku na tej lodowej pustyni, na której cisza zalegała w promieniu wielu kilometrów. Teraz zajmowało ich wyłącznie znalezisko - szczątki zaginionego niegdyś bez śladu oddziału pobratymców. Wałęsając się wśród rozbitych transporterów opancerzonych, Psy nawet nie podnosiły wzroku na wznoszące się wokół nich zaśnieżone zbocza i tylko lufy karabinów zamontowanych na terenówkach poruszały się apatycznie, tworząc iluzję bezpieczeństwa.

10. I właśnie wtedy zaczęły się długie, cierpliwe poszukiwania Pośrednika, zakończone powodzeniem, radością, gdyż taki tłumacz, wybraniec, został znaleziony. Ale jeszcze zanim kontakt z nim zostaje nawiązany, on znika. Macki ich wspólnej świadomości szukają go wszędzie, czasem znajdują, żeby rozpocząć dialog, ale on też się boi, wyrywa się i ucieka.
Trzeba go wspierać i ratować, zatrzymywać, ostrzegać o niebezpieczeństwie, popychać i znów prowadzić do domu, tam gdzie łączność z nim będzie szczególnie silna i niezakłócona.Wreszcie kontakt jest stały, codziennie, czasem po kilka razy, udaje się zbliżyć do wybrańca, i wtedy, za każdym razem, robi on jeszcze jeden nieśmiały krok w kierunku zrozumienia swojego zadania. Swojego przeznaczenia.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 5 kwie 2014, o 22:44

Odpowiedz ma wyglądać następująco

1. {autor} {tytuł}
Jeżeli książka jest tytułem z cyklu kilku tomów to tylko dokładny tytuł tomu z którego pochodzi ksiązka

Np: G.R.R.Martin "Cienie śmierci" <--- to mnie interesuje
(mimo ze jest to cykl "Gra o tron" 2 tom "Uczty dla wron" ) <--- to mnie nie interesuje.
Tylko tutuł ksiązki z której jest cytat.

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 8 kwie 2014, o 18:22

Koniec konkursu

Odpowiedzi na cycaty:

1. A.Sapkowski "Narrenturum"
2. S.Larsson " Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet"
3. A.Pilipiuk "Wampir z MO"
4. A.Ziemiański "Toy Wars"
5. A.Iwan "Spalony"
6. R.Melikon "Szyfr Blackstonea"
7. R.Kapuściński "Chrystus z karabinem na ramieniu"
8. M.Wójtowicz "Podatek"
9. A.Diakow "Za horyzont"
10. D.Glukhovsky " Metro 2033"

Wszyscy mieli problem z 3,6 i 9. No może nie wszyscy bo Oszust 3 podał.
9 ... kurwa tylu fanów Metra a nikt nie zgadł ? (Tylko Emka ale ona nie brała udziału w konkursie wiedziała co to :P )

1 miejsce - Oszust - DayZ (teraz)
2 miejsce - WhiteDjango - DayZ (koniec kwietnia)
3 miejsce - R0mA - DayZ (poczatek maja)
4 miejsce - KryngeerPL - DayZ (poczatek maja)
5 - Johnny - Tomb Raider: Survival Edition
6 - olek3d - Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 + How to Survive
7 - Gronek - Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 + WarZ
8 - iTheader - Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2
9 - Assas - Rochard: Hard Times
10- Patryk - Rochard: Hard Times

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 8 kwie 2014, o 18:39

Dobra widze, że niektórzy maja juz niektóre z gier wiec albo mail mi podajcie albo jak sie zechcecie miedzy soba powymieniac to tez info. Narazie ide zajarac i napic kawy z rozpaczy ze mi EQ na steam chudnie :lol:

Awatar użytkownika
R0mA
Nomada
Nomada
Gry: PlanetSide 2, ArmA, Project Reality, Battlefied.
Lokalizacja: Poland, Slask, Bielsko-Biala/Italy, Piemonte, Biella

Post autor: R0mA » 8 kwie 2014, o 18:44

Yaaay! Nvm. Dzięki Zhar za ten konkurs i gratz wszystkim prócz mnie, peace yo.

Odpowiedz