Project Zomboid

Połączenie survival horroru z elementami strategicznymi, budownicznymi i rpg.
Awatar użytkownika
Aracz
Nawigator
Nawigator
Gry: PlanetSide2

Re: Project Zomboid

Post autor: Aracz » 23 lis 2013, o 16:55

Mam taką radę dla demówkowiczów. W tedy jak przyjdzie do domu gostek ze strzelbą, trzeba go po prostu zabić. Po uderzeniu młotkiem już nie będzie taki groźny.
I zarezerwowałem już ostatni kluczyk jbc.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 23 lis 2013, o 19:14

Czyli dla mnie już nie ma? A to nie rezerwowałeś wcześniej?
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 23 lis 2013, o 19:59

Johny jest ;).. Ci co mi powiedzieli jest, reszta idzie na konkurs który ruszy od jutra albo poniedziałku, a tymczasem idę w melo. Miłego wieczoru :)
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 23 lis 2013, o 20:44

Taran to kto ma juz keyki bo nie wiem czy i mnie wliczyłeś ? :lol:

Awatar użytkownika
Aracz
Nawigator
Nawigator

Post autor: Aracz » 23 lis 2013, o 21:33

Keye będą w poniedziałek (pisałem z Taranem na steam)

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 24 lis 2013, o 11:33

Mam nowy rekord, 5 dni i 12 godzin :) Umarłem ze zmęczenia, szukając łóżka :P
I tu miałbym kolejne pytanie do twórców: dlaczego nie można się przespać pod drzewkiem? A może można, tylko nie wiem jak?

Mam też już sposób na granie. Otóż pierwsze co, to trzeba samodzielnie wyznaczyć sobie cel. Ta gra nie podaje niczego na tacy, tu zadaniem jest przeżyć jak najdłużej, w końcu to symulator apokalipsy- gdyby ta zdarzyła się naprawdę, też nie mielibyśmy innego celu. A więc na początku wypada zebrać trochę zapasów, jedzonko, picie, trochę leków i broń (ręczną i palną jako zapas na kryzysowe sytuacje). Tu bardzo ważna jest mapa, jest gdzieś na wcześniejszych stronach, to dzięki niej zaplanujemy cokolwiek. Powinniśmy być w miarę możliwości w ruchu, siedząc w jednym miejscu wyczerpiemy zapasy. Wydaję mi się, że celem długoterminowym powinno być zbudowanie fortecy i zrobienie jej samowystarczalną (czyli budujemy ogródek i źródełko z wodą, choć nie wiem jeszcze, jak wykopać studnię :P ). Ale by tego dokonać, należy znaleźć i zbadać dobre miejsce pod to zadanie. Więc wypada zwiedzać.
Aby zwiedzać, trzeba robić to z głową. Gra jest naprawdę mocna w symulowaniu końca świata, więc wędrówka głównymi ulicami kończy się zrobieniem z nas przekąski dla zombi. Po prostu po chwili mamy hordę nadciągającą z każdej strony (zombi zwrócone w naszą stronę widzą nas, i stękaniem alarmują inne). Mi sprawdza się taktyka, którą ktoś tu zapodał, czyli przemykanie podwórkami i planowaniem z mapą w ręku następnego kroku.
Teraz próbowałem torami dostać się do West Point, i padłem ze zmęczenia niedaleko Stacji Kolejowej. Tam się nie mogłem wyspać, zawróciłem więc do domku, ale byłem tak zmęczony, że zjadły mnie trzy zombiaki, przed którymi nie mogłem już zwiać, były szybsze :P

Fajna giera, ja bym ten konkurs chętnie rozreklamował na Polygamii, może dojdzie paru nowych grajków dzięki temu i jak już zrobią multi, to będziemy mieli materiał na społeczność. W sensie napisać Pawłowi Kamińskiemu, żeby machnął artykulik o grze i na końcu dał info o konkursie, z linkiem tutaj. Mogę mu podrzucić też to, co napisał pan Porter, żeby było z czego artykulik zrobić. Taran i divibyzero decydują :)

Awatar użytkownika
Aracz
Nawigator
Nawigator

Post autor: Aracz » 24 lis 2013, o 11:56

Ja zapodałem pomysł o przemykaniu przez podwórka :D
Wiecie, ja już zdołałem sobie zaplanować sposób przeżycia w razie apokalipsy zombie xD Chyba pobiorę sobie demo póki nie mam jeszcze fulla.
I wie ktoś kiedy miała by być ta aktualizacja dodająca mutli?

Awatar użytkownika
divibyzero
Gry: Arma 2, Dark Souls
Kontaktowanie:

Post autor: divibyzero » 24 lis 2013, o 12:10

Oszust pisze:Taran i divibyzero decydują :)
Jak dla mnie nie ma problemu, rozreklamowanie na Polygamii spoko :P
Blog science fiction & fantasy http://divibyzero.tumblr.com/

stopak
Nawigator
Nawigator
Gry: SW:TOR, Planetside 2

Post autor: stopak » 24 lis 2013, o 12:42

Pograłem dzisiaj chwilkę w demo i muszę przyznać, że gra wciągająca :) Na chwilę obecną za każdym razem ginę bo nie mogę znaleźć lekarstw :/

Awatar użytkownika
Taran
Bard
Bard
Gry: DayZ Mod,DayZ,Battlefield 3 i wiele innych ;)
Kontaktowanie:

Post autor: Taran » 24 lis 2013, o 12:53

No więc dzisiaj rusza konkursik, i będzie on trwał do 28.11.2013, tak długo aby każdy się wykazał :D..Do wygrania są trzy klucze, tzn trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną wybrane i wynagrodzone :)..Wybierać będę ja i Aracz.A teraz przejdzmy do sedna:

Co zrobisz, gdy będzie apokalipsa zombie?? Co zrobisz aby jak najdłużej przeżyć? Czy będziesz dbał tylko o siebie czy też będziesz pomagał innym??

Powodzenia :twisted:
Znaleźli strzelca??... Znaleźli...

Odpowiedz