Jak ulepszyć świat (wynalazki!)

Nowiny, dyskusje, a także pomoc techniczna.
Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Re: Jak ulepszyć świat (wynalazki!)

Post autor: Assasmine » 26 sty 2013, o 22:03

Śledzą cały azyl :P
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 26 sty 2013, o 22:08

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 8 lut 2013, o 09:14

Wizja niedalekiej przyszłości- http://demotywatory.pl/4043980/Tymczase ... rzyszlosci
Nie wiem, czy chciałbym żyć w takim świecie, nie widziałem nigdzie miejsca na boisko, coby piłkę pokopać ;)

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 8 lut 2013, o 09:16

teraz na miejscach gdzie mozna pokopac wisza tabliczki "Zakaz gry w piłke"

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Post autor: Zack » 8 lut 2013, o 11:47

Oszust pisze:Wizja niedalekiej przyszłości- http://demotywatory.pl/4043980/Tymczase ... rzyszlosci
Nie wiem, czy chciałbym żyć w takim świecie, nie widziałem nigdzie miejsca na boisko, coby piłkę pokopać ;)
Fajny film, chociaż powstał 2 lata temu i juz może być przedawniony ;) Jeśli mam być szczery to część z tamtych rozwiązań nazwałbym przestarzałymi. Na przykład obsługa kuchni przez takie dotykowe pokrętła - czym one się różnią od zwykłego pokrętła w kuchni elektronicznej? Niczym - żadne usprawnienie, żadna innowacja tylko bajer. Za mało było w tym filmie obsługi głosowej tych urządzeń i zastosowania sztucznej inteligencji ;) co by złego nie mówić o Google ale ich nowe okluarki to kawał przyszlosciowej technologii

Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Post autor: Oszust » 8 lut 2013, o 13:14

Przyznam, że przyszłość tego typu średnio do mnie przemawia. Nawet dziś wpadł do mnie jeden z moich przedstawicieli handlowych, gadaliśmy chwilę i opowiadał, jak ostatnio poszedł po córkę do przedszkola, no i stali czekali tam z jednym znajomkiem na swoje córki, a te się ubierają, z pomocą mam. 2 minuty, 3, 5... 10 i nic. W końcu kolega powiedział, że kiepsko widzi przyszłość tego kraju, skoro nasze młode pokolenie nie potrafi się w ciągu dziesięciu minut ubrać, nawet z pomocą mam, i ewentualny najeźdźca zastanie ich w gaciach... Chodzi mi o to, że te technologie może i są wygodne, ale oddalają nas od tego, kim byliśmy. Kiedyś człowiek, jak był głodny, to brał łuk i szedł zapolować, a dziś... ubiera okulary Google, wybiera najbliższą pizzerię i ma. Technologia zabija w nas pierwotne instynkty i umiejętność ich zaspokajania ;) Obawiam się, że jak kiedyś ktoś lub coś wyłączy prąd naszej cywilizacji, to kaplica... :)
Na koniec chłopak dodał, że zapisze córkę do harcerstwa, żeby dawała sobie radę w życiu, chociaż umiała zawiązać sznurowadło ;)

Awatar użytkownika
Zhar

Post autor: Zhar » 8 lut 2013, o 13:19

Tu sie z Oszustem w 100% zgadzam. Mamy/bedziemy mieli spoleczenstwo ktore wie jak obsłużyć mikroskop neutronowy a nie wie jak sie poluje ;)

Teraz jak jakas elektrownia pier..... i przez tydzien nie bedzie swiatlo dzialalo to ludzie zglupieja.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 8 lut 2013, o 13:21

Dlatego my się szkolimy w grach, jak przetrwać ;)
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
Senar
Bard
Bard

Post autor: Senar » 8 lut 2013, o 15:32

Jeżeli przez szkolenie masz na mysli WarZ to i tak za wiele to nie da ;) Ot, offtop.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 8 lut 2013, o 16:02

Nie WarZ.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Odpowiedz