Jakie słuchawki kupić?

Nowiny, dyskusje, a także pomoc techniczna.
Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Jakie słuchawki kupić?

Post autor: Johnny » 25 maja 2013, o 12:25

Chciałem się zapytać, czy warto kupować (Johnny ty leniu! Mamy decydować co kupisz?) te słuchaweczki. Jeśli jest tu jakiś posiadacz takowych, to prosiłbym o opinię. Byłem u kolegi i właśnie takie mieli: idealnie dopasowywały mi się do uszu itd. Niedługo dostanę stypendium, więc właśnie na takie słuchaweczki kasę bym przeznaczył.

PS. Zack kazał spamować byle czym, żeby nie pytać na mini-chacie, tylko pisać temat.

Edit: Na tym blogu jest niezależny i wiarygodny spis wielu polecanych słuchawek do gier w przedziale 100-600 zł
http://www.audiofanatyk.pl/polecane-slu ... e-do-gier/
Ostatnio zmieniony 28 maja 2013, o 15:08 przez Johnny, łącznie zmieniany 1 raz.
– No jak? Żadnych życzeń?
– Jedno... (...) Żebyś pękł, skurwysynu.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
Bielak
Wędrowiec
Wędrowiec
Gry: We wszystko urwa !
Kontaktowanie:

Re: Creative Fatality

Post autor: Bielak » 25 maja 2013, o 12:32

Doskonałe słuchawki w stosunku Jakość/Cena tylko jak zawsze uwaga na kabel bo będzie trza lutować po jakimś czasie użytkowania ale to norma przy słuchawkach :P
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

Awatar użytkownika
Zack
Weteran
Weteran
Gry: DayZ

Post autor: Zack » 25 maja 2013, o 13:05

Doskonałe słuchawki w stosunku jakość/cena to jak dla mnie Sennheiser hd 202. Używam od długiego czasu i nie widzę potrzeby lutowania kabla - a najechałem nań krzesłem nie raz ;) Creative Fatality nie próbowałem, więc nic mądrego nie powiem na ich temat ;)

Dzięki Johnny za posta na forum, a nie czacie - serio to się liczy. Tylko dział nie ten ^^

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 25 maja 2013, o 14:09

Tak jak Zack napisał. Jak już wybierać słuchawki to Sennheiser, ja bym dodał jeszcze AKG bo po różnych słuchawkach ta firma mi najbardziej przypasiła. Czysty dzwięk, świetny bass. Z ceną S i AKG różnie ale dzwięk bardzo dobry. Mnie Creativy nie przekonują. Ewentualnie trafiłem na takie które były dupne.

Awatar użytkownika
Klonus
Bard
Bard
Gry: Planet Side 2

Post autor: Klonus » 25 maja 2013, o 14:32

Ja mam Fatality i naprawdę nie narzekam. Dźwięk ładny, kabel wytrzymuje próby wyrywania i jeżdżenia po nich krzesłem. Nie mam porównania do innych marek, ale zakupu nie żałuję.

Awatar użytkownika
Senar
Bard
Bard

Post autor: Senar » 25 maja 2013, o 14:39

Moi znajomi mają Fatalitki i nienarzekają. Ja tam wole moje Plastroniczki tylko jedyny problem, to obudowa. Strzeliła mi po roku~~ używania i mikrofon padł :cry: . Czytałem na necie i dość częsty problem ale jedyny. I pękają tylko i wyłącznie jak je źle zakładasz ;P

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Re: Jakie słuchawki kupić?

Post autor: Johnny » 28 maja 2013, o 15:18

OK, zmieniłem temat, żeby każdy mógł poprosić o radę. Napiszę jeszcze raz: moje wymagania to dźwięk przestrzenny, wytrzymałość i dobry bas. No i pytanko: czy Senheiser HD 202 spełnia te wymogi? Czy dużo różni go od 201? Bo akurat taki model jest u mnie w sklepie.
(...) Strażnik zagulgotał nagle niczym indyk, poczerwieniał, chwycił się oburącz za brzuch, zawył, zaryczał z bólu...
I pękł.

Awatar użytkownika
Johnny
Protektor
Protektor

Post autor: Johnny » 30 lip 2013, o 19:25

Mógłby mi ktoś powiedzieć, które słuchawki są lepsze? W sensie wiadomo, że te 7HX, ale czy nie mają jakiś większych wad?
http://www.ozonegaming.com/product/rage-7hx/ i http://www.ozonegaming.com/product/rage-st/
I pękł.

Awatar użytkownika
Assasmine
Samotny Wilk
Samotny Wilk
Gry: Chowany na single-player

Post autor: Assasmine » 30 lip 2013, o 21:59

Moje to już mają przetartą gąbkę, odpadającą też, uszkodzone wejście ale... działają ;)
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy", "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem" - Pierwszy Marszałek Polski Józef Piłsudski

Awatar użytkownika
Józef Taktyka
Stalker
Stalker
Gry: Neverwinter Nights 2, Battlefield 4

Post autor: Józef Taktyka » 7 sie 2013, o 10:49

Polecam Creative Fatality. Używam do gry w Battlefield 3 i grają świetnie. Również wykonanie i wygoda na wysokim poziomie.

Odpowiedz