Przydatne ciekawostki.

Nowiny, dyskusje, a także pomoc techniczna.
Oszust
Cyborg
Cyborg
Gry: Stare, nowe, fajne i ciekawe, w wolnych chwilach:)

Przydatne ciekawostki.

Post autor: Oszust » 16 paź 2012, o 21:26

Może się przydać, zbiór porad do Windowsa 7, głównie dla takich laików, jak ja: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... DgodZ2vacg

Enjoy :-)

Pawel00
Uciekinier
Uciekinier

Re: Przydatne ciekawostki.

Post autor: Pawel00 » 10 lis 2012, o 16:52

Link prawdopodobnie padł, u mnie wyskakuje Error 500

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 10 lis 2012, o 21:25

Padł, dziękuję :)

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 21 gru 2012, o 13:26

Nie wiem czy to przydatne ale ciekawe napewno. Romet wzial sie za produkcje samochodziku elektrycznego na czesciach ... a jakze ... chinskich.

Z testu wynika, że zmarnowali na to autko sporo kasy bo ......

http://moto.wp.pl/kat,107914,title,Rome ... omosc.html

Awatar użytkownika
Zhar
Gry: i zabawy różnorakie ;)

Post autor: Zhar » 17 kwie 2013, o 10:24

Co do streamu na konsolach to :

Aby streamować cokolwiek z konsoli potrzebne jest jeszcze dodatkowe urządzenie, które przekaże sygnał wideo z Xboksa 360 czy PS3 do peceta - może być to karta lub zewnętrzny moduł, w ofercie mają je m.in. firmy AVerMedia, Hauppauge i Blackmagic Design. Producenci konsol są świadomi tego ograniczenia, dlatego nie dziwi, że starają się graczom ułatwić zadanie. Zapowiedź PlayStation 4 zdradza, że z konsoli da się na bieżąco wysyłać obraz rozgrywki - Sony podpisało partnerstwo z Usteam, które umożliwi oglądanie rozgrywki nie tylko za pośrednictwem konsoli, ale także aplikacji na smartfony czy tablety oraz pewnie za pośrednictwem samej witryny.

W przypadku PS4 pójdziemy zresztą o krok dalej, bowiem będziemy mogli dołączyć do oglądanej osoby w trybie kooperacji, a także zastąpić ją na chwilę bądź pomóc wysyłając odpowiedni przedmiot w grze. Sony nie zdradza szczegółów, ale takie "streamy uczestniczące" mogą jeszcze bardziej spopularyzować ten typ rozrywki.

Na PlayStation 4 się zapewne nie skończy - jak powiedzieł CEO Ustream, Brad Hunstable, chcą by ich technologia była obecna w jak największej liczbie urządzeń, więc można się spodziewać, że inne konsole pójdą śladem Sony.

Oszust
Cyborg
Cyborg

Post autor: Oszust » 30 kwie 2013, o 18:25

Podaje za Wykop.pl: stronka, dzięki której można zaktualizować sporo programów: http://ninite.com/
Ale proszę używać na własną odpowiedzialność, chyba tam jest potrzebny jakiś installer, a że ja nie instaluje tego, czego nie znam, to nie testowałem tej strony ;)

Odpowiedz